שחקני קונסולת ה-Xbox One שמעוניינים להתחדש בבקר שליטה חדש יוכלו עתה לבחור מבין צבעים נוספים כשמיקרוסופט (Microsoft) השיקו שני בקרים בצבעים חדשים – ירוק ואדום. בפרסום שעלה ל-Xbox Wire, הבלוג הרשמי של הקונסולה, הודיעה החברה כי היא תציע בקר האדום חדש בעיצוב דו-גווני של אדום ובורדו ואילו את הבקר הירוק ישלב גוון כהה עם דגשים כתומים.

הצבעים החדשים מצטרפים לרשימה ההולכת וגדלה של בקרים שמוצעים למכירה על ידי מיקרוסופט זאת מעבר לבקרי השליטה שניתן לקנות דרך ה-Xbox Design Lab, החנות האינטרנט שהחברה השיקה בתערוכת E3 2016 המאפשרת לעצב שלט בהתאמה אישית.

מעבר לעיצוב החדש, אין חדש ומדובר בבקרים מהדור החדש אשר תומכים הן בתקן Xbox Wireless הייעודי והן בתקשורת בלוטות' וניתן לזווגם עם מכשירים תומכים כמו מחשבי Windows 10, משקפי Samsung Gear VR ועוד. הבקרים החדשים מוצעים למכירה החל מהיום במחיר של 65 דולר.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.