מיקרוסופט (Microsoft) שחררה גרסה חדשה (Build) לגרסת הסקירה הטכנית של חלונות 10 שלפי החברה מכילה למעלה מ-7,000 תיקונים ושינויים, כשחלק משמעותי מהם נובע בעקבות המשוב שקיבלה עד עתה דרך תוכנית המשוב המלווה את תקופת הבדיקה של מערכת ההפעלה החדשה. הנפח של הגרסה החדשה, Build 9860, עומד על 2 עד 2.74 ג'יגה-בייט בתלות בתצורת ושפת המערכת אליה מורידים את העדכון.

רוב השינויים שבוצעו במערכת נמצאים כמובן אחרי הקלעים, בכל מה שקשור ליציבות והרצה חלקה של מערכת ההפעלה. עם זאת יש דבר אחד בולט חדש: בדומה לרוב מכשירי הטלפון החכמים, גם לחלונות 10 יהיה מרכז הודעות אחד שירכז את כל ההודעות החשובות, החל בהודעות דואר אלקטרוני, דרך התראות לגבי אירועים ביומן, ועד הודעות שמתקבלות ברשתות חברתיות ואפילו התקנות של גרסאות חדשות של אפליקציות.

שינוי אחר הוא הוספת אנימציה מיוחדת שתלווה את המעבר בין שולחנות העבודה שיכולים המשתמשים לפתוח, וזאת לאחר שהתקבל משוב שקשה להבחין בשינוי ולדעת אם באמת בוצע המעבר לשולחן העבודה האחר.

-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.