סמסונג (Samsung) אמורה להציג כבר בתערוכת MWC הקרובה את המכשירים הראשונים שלה שמבוססים על מערכת ההפעלה טיזן (Tizen). אבל הרשת, כרגיל, לא מחכה ותמונות חדשות של מסכי ההפעלה של טיזן מודלפות לכל מי שמעוניין בכך.

טיזן אמורה לסייע לסמסונג להקטין את התלות שלה באנדרואיד (Android), מערכת ההפעלה של גוגל (Google) לתחום הטלפונים החכמים והטאבלטים. נכון להיום, לא ידוע רבות על מערכת ההפעלה של סמסונג, אך מצילומי מסך רבים אשר פורסמו באתר הטכנולוגיה Sammy Today ניתן ללמוד על המערכת כי ממשק המשתמש שלה מזכיר מאוד את אנדרואיד. חשוב לציין כי התמונות הנ"ל מגיעות מגרסה 2.1 של מערכת ההפעלה, אבל הגרסה הראשונה שתגיע לשוק תהיה גרסה 3, כך שתמונות אלו עדיין תמונות של האב-טיפוס. בתמונות ניתן לראות את העיצוב של מספר יישומי ליבה במערכת, כגון החייגן, אנשי הקשר, לוח השנה, הגלריה, הודעות, אזור ההתראות וכדומה.

אם תרצו לבחון את כל גלריית התמונות, לחצו כאן.

 

אפליקציית אנשי הקשר ואפליקציית החייגן.

 

tizen-ui_3
אפליקציית השיחות והגלריה

 

שתף:
-פרסומת-
 • חיים

  נערכת מסקרנת ביותר. תחרות זה תמיד טוב. בפרוייקט לוקחים חלק עשרות חברות. כולל בתי תוכנה. אינטל ועד רבים אחרים. התוכנה מתוכננת גם לשאר מכשירים, גכון טלויזיות, מכוניות וכד. כבר בשלבי פיתוח התוכנה מדווחת כיעילה יותר מאנדרואיד. שכן נכתבה מהתחלה מדף ריק. בשביל סמסונג זה כלי לחץ אדיר על גוגל.

 • אבי ב

  מי צריך עוד מערכות הפעלה סתם בזבוז כסף ומאמץ…

 • א.ב. גימל

  ומי יתחיל לפתח עבורם אפליקציות?
  זה שוב פעם הסיפור עם מע' Bada (מע' ההפעלה המקורית של המסונג שנזנחה מהר מאוד עקב תחרות מול iOS ואנדרואיד).

  • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

   המערכת קוראת גם אפליקציות של אנדרואיד