נמ

כחודש וחצי לפני הכרזה הרשמית של ה-LG G3, דור ההמשך של ה-G2, דלפו לרשת תמונות מסך המציגות לכאורה את ממשק המשתמש החדש של ה-Optimus. תמונות אלו מאשרות לראשונה את קיומו של מסך QHD ברזולוציית 1,440×2,560 פיקסלים, או 2K אם תרצו.

בדומה למתחרה סמסונג (Samsung), שעדכנה את ממשק ה-TouchWiz עם מראה חדש ורענן, גם LG נוקטת בקו שעוקב למעשה אחר מתחרותיה, ומציגה אייקונים עגולים ושטוחים המזכירים במעט את הממשק של ה-iOS 7 מבית אפל (Apple). מלבד צורתם של האייקונים, גם חלונית ההתראות זכתה לליטוש קל ולמראה אסתטי יותר. כך אפשר גם לומר על מתגי ההפעלה המהירה שעברו שינוי מהותי הן בגודלם והן בצורתם. נראה כי LG לא יישרה קו לחלוטין עם גרסת הקיטקט (KitKat) ששוחררה לאחרונה.

בנוסף לממשק המשתמש החדש, עולה מתוך צילומי המסך האפשרות כי LG תשלב במכשיר החדש תכונה שלמעשה תשתמש בחלק מהתכונות המרכיבות את השירות Google Now. כך יוכל המכשיר ללמוד את הרגלי השימוש של המשתמש ולהציע לו המלצות וטיפים בהתאם למיקומו הנוכחי ולתנאי הסביבה והאקלים בו הוא נמצא.

כך לדוגמה, תציע התכונה טיפים כגון: 'אולי תיקח אתך מטרייה? עומד להיות גשום אחר הצהריים", בהתבסס כמובן על תחזית מזג האוויר הצפויה במיקומו הגאוגרפי של המשתמש. אם כך הם פני הדברים, אזי השירות החדש אף יעלה במקצת על השירות אותו מציע ה-Google Now. גורמים מעריכים כי ייתכן ושמה של התכונה החדשה תהיה Concierge (דלפק קבלה), אך נציין כי גם שם זה עשוי להשתנות עוד מספר רב של פעמים עד ההכרזה הרשמית.

lg-g3-ui-2

מכשיר ה-G3 יהיה זהה למכשיר ה-isai FL המיועד לשוק היפני בלבד, ויכלול מעבד מרובע ליבות במהירות 2.5 ג'יגה-הרץ על בסיס ערכת השבבים Snapdragon 801, זיכרון RAM בנפח 3 ג'יגה-בייט, מצלמה אחורית ברזולוציית 13 מגה-פיקסל ועמידות נגד מים בתקן IPX 7. סוללת המכשיר לא צפוייה להשתנות מהדגם הנוכחי ותציע הספק של 3,000mAh.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.