Google Pixel Phone

על פי דיווח חדש, גוגל (Google) צפויה להכריז במהלך השנה על זוג מכשירי Pixel חדשים, שימשיכו את Pixel (פיקסל) ואת Pixel XL (פיקסל XL) שהוכרזו לפני חודשים אחדים. הדגם הראשון מוצג כ-Pixel 2 ויציע מפרט עדכני לשוק הגבוה. עם זאת תשומת הלב מופנית דווקא למכשיר השני שייקרא Pixel 2B.

Pixel 2B מתואר כמכשיר זול משמעותית מהמחירים המוכרים של מכשירי Pixel ובעל מפרט בסיסי. הוא מיועד להשקה במדינות מתפתחות במקביל להשקה בארה"ב ואירופה, וההשערה היא כי מדובר ברצונה של גוגל להרחבת נתח השוק למדינות נוספות.

חסינות למים ומצלמה איכותית

הדור הראשון של מכשירי Pixel התפאר במצלמה הטובה ביותר בשוק עם ציון של 89 נקודות בדירוג DxOMark. לכן כך גם בדור השני מרבית תשומת הלב תופנה למצלמת המכשיר, אך עם זאת נאמר כי איכותה אינה תימדד בכמות הפיקסלים אלא דווקא במאפייניה וביניהם יכולות צילום משודרגות בתנאי תאורה שאינם אופטימליים.

פרט נוסף שנאמר לגבי הדור הבא למכשירי Pixel נוגע לאחת התכונות שחסרו במיוחד – חסינות למים. על פי המקורות, גוגל בוחנת את האפשרות לשלב איטום למים בעיצוב המכשירים, אך טרם התקבלה ההחלטה. המפרט הטכני עוד לא ידוע, ונבחנים מספר דגמי אבטיפוס עבור Pixel 2 כשבכל אחד מותקן שבב שונה וביניהם ניתן למנות את Snapdragon 83X של קוואלקום (Qualcomm) ושבבים נוספים של אינטל (Intel).

 • Shay Cattan

  בקצב הזה, סיכוי מאוד גדול שאעבור לאייפון, ואני עם משתמש באנדרואיד החל מFROYO.
  תמיד אהבתי את גוגל מכיוון שהמדיניות שלה הייתה לתת שירותים מעולים בחינם. כרגע היא החליטה לשנות את המדיניות שלה ולזנוח את מותג הנקסוס לטובת הפיקסל שאמור להוות תחרות לאייפון. תמיד אהבתי את גרסת הנקסוסים דווקא בגלל העדכונים הראשונים והמערכת הנקייה, לא יכול לסבול את הממשקים של סמסונג/LG וחברותיהם.. אם כבר לשלם הון תועפות על מכשיר, אז כבר עדיף ללכת על האייפון שהוכיח ומוכיח את עצמו כל פעם מחדש.

 • קוראים אותי

  שבבים נוספים מבית אינטל?
  חשבתי הם יצאו כבר מהשוק הזה..

 • Guy

  האם VoLTE הוא תכונה חשובה לטלפון?
  מתעניין ב – OnePlus 3T – האם מומלץ? אולי כדאי לחכות לנוקיה 8?

  • Yossi Cohen

   במה volte שונה מסתם VOIP רגיל?

 • Oren Moyal

  להוציא מכשיר ביניים זו הטעות הכי גדולה שהם יכולים לעשות,הם צריכים להוציא רק מכשירי דגל כמו אפל ולא להתחיל להתעסק עם כל מיני שטויות כמו שסמסונג עושה.

  • iphone1000

   אבל אין נקסוס ונקסוס הייתה סדרה זולה יותר מפיקסל ועכשיו כבר אין נקסוס .לאפל יש את iphone SE

   • CoolR2

    תגיד הם לא זנחו את ה-SE? שמעתי שהם היו אמורים להוציא לו דגם נוסף והוא בוטל כדי לא לפגוע במכירות של האייפון 7 או משהו כזה..

  • Yossi Cohen

   בוא נתערב שהסדרה הנמוכה תמכור בסדרי גודל יותר מהגבוהה!
   תחשוב על זה…
   טלפון זול מהיר בטירוף(גוגל בכל זאת) ממשק נוח ועם עדכונים מהירים!
   אלו בערך הדרישות של 70 אחוז ממשתמשי הסמארטפונים!

   • Oren Moyal

    זה עושה זילות למותג שמתיימר להיות מוביל במכשירי האנדרואיד.קח לדוגמא את ה אייפון 5C , מכשיר ביניים שאפל שיווקו והודו שזה רק עשה להם נזק תדמיתי בשל המפרט החלש של המכשיר.

    • Yossi Cohen

     הmi5 עולה מאתיים דולר והוא עם מעבד 820 מסך full hd שנראה מדהים מספיק ראם מצלמה טובה עם ייצוב אופטי ובנייה יפה.
     כמה זול יכול להיראות מכשיר פיקסל ב 350$ ב2017????
     אני עדיין אעדיף נקסוס 5 על פני מספר מכשירי דגל של השנים האחרונות

 • nirmitlamed

  מעניין לראות את דוחות המכירה של הפיקסלים שגוגל מתגאה בהם כל כך.