אלו ללא ספק הימים ששייכים לסמסונג, עם השקת מכשיר הדגל בעולם והבאזז סביבו היא מנצלת את המצב להתנגח (שוב) במתחרים. בפרסומת חדשה המיועדת לצופה האמריקני היא מדגימה כמה מהפיצ’רים החדשים של ה-Galaxy S4 ובדרך מתנגחת גם במכשיר ה-iPhone.

בסדרת הפרסומות הקודמת הציגה סמסונג את מצב הצילום החדש (Sound & Shot) בו ניתן לצרף מחווה קולית בת 5 שניות לתמונת סטילס, את ה-Group Play המאפשר להציג תמונות ולנגן מוסיקה בשמונה מכשירים בו זמנית וה-S translator. הפעם בחרו בחברה להדגיש את ה-Air Geusters, מחוות ידיים שמאפשרות לבצע משימות מבלי הצורך לגעת במכשיר כמו לדוגמה לקרוא הודעה או לענות לשיחה כאשר הידיים רטובות (או במקרה של הפרסומת – מרוחות בקרם לחות).

גם את ה-S Beam המאפשר להעביר קבצים בין מכשירים רק במגע בניהם הוצג בפרסומת, וכאשר ראתה זאת משתמשת iPhone וביקשה להעביר לה גם בדרך זו אמרה הבחורה כי “שלך לא יכול לעשות זאת”. אבל משפט המחץ אולי בכל הפרסומת הארוכה הזו היא השורה “אז ישנם סמארטפונים חכמים יותר מסמארטפונים אחרים… אז מה אנחנו עושים עם המכשירים האלה?” כאשר הדמות אוחזת במכשיר ה-iPhone ומסתכלת בתמיהה.

סמסונג תמשיך ככל הנראה להתנגח במתחרות שלה, ואליה הצטרפה רק השבוע גם נוקיה כשהציגה פרסומת על Windows Phone מבדרת במיוחד. צפו בפרסומת כאן בהמשך.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.