בערך שבועיים נותרו עד ההכרזה הרשמית על צמד המכשירים החדש בסדרת ה-Nexus של גוגל (Google), וההדלפות ממשיכות במלוא הקצב.

פרסום באתר של GFXBench, אפליקציית המבדקים הגרפיים, חושף למעשה, לפחות כמעט לחלוטין, את התצורה הטכנית הפנימית של ה-Nexus 6 החדש שוואווי (Huawei) תהיה אחראית לייצורו לצד ה-Nexus 5 2015 שייוצר על ידי LG.

המדליף [email protected] כבר חשף את מה שאמור להיות המבנה החיצוני של המכשיר, ופרטים חלקיים על התצורה שלו, ועכשיו כאמור הם נודלפו בצורה מסודרת יותר שחושפת את התמונה המלאה.

ה-Angler, שהוא שם הקוד של המכשיר החדש, מגיע עם מסך 5.7 אינץ' ברזולוציה של 2560×1440 פיקסלים (2K), שפועלת מעל המערכת על שבב Snapdragon 810 v2.1 של קוואלקום (Qualcomm) שתפעל במהירות של 1.9 ג'יגה-הרץ ותכיל ארבע ליבות Cortex-A57 וארבע ליבות Cortex-A53 ב-64 ביט, ובשיטת big.LITTLE.

הוא יגיע עם 3 ג'יגה-בייט של זיכרון עבודה, 24 ג'יגה-בייט אחסון, מצלמת 12 מגה-פיקסל אחורית שיכולה לצלם סרטי 4K ומצלמה קדמית של 8 מגה-פיקסל. מערכת ההפעלה תהיה כמובן המרשמלו החדשה, אנדרואיד 6.0.

שתף:
-פרסומת-
עורך האתר, כתב וותיק בתחום המחשבים והטכנולוגיה. נמצא כאן בסביבה עוד לפני שהאינטרנט הפך למה שהוא היום. היה עורך של מגזינים רבים (כן, מאלה שהודפסו על נייר), כולל PC Plus, חי את העולם הטכנולוגי ומתעורר בדיוק בזמן כשהשליח עומד בדלת עם מוצר חדש לסקירה.