מוטורולה (Motorola) הכריזה רשמית על ה-Moto G, הדור השלישי למכשיר לרמת הכניסה מתוצרתה עם מפרט איכותי במחיר נמוך יחסית.

Moto G 2015 מביא, איך לא, שדרוג בהשוואה לדגם הקודם, או ליתר דיוק לדור הראשון שהושק לפני שנתיים שכן הדגם של 2014 לא הציג כמעט שינוי משמעותי. בתוכו ירוץ שבב Snapdragon 410 מרובע הליבות תומך 64 ביט הפועל בתדר מקסימלי של 1.4 גי’גה-הרץ לכל ליבה, שזה לא מפתיע במיוחד בהתחשב בשמועות שרצו ברשת, אך הפעם בחברה החליטו ללכת על שני דגמים ולא אחד כאשר ההבדל ביניהם הוא בזיכרון ובסוללה – הדגם הזול יותר יספק זיכרון עבודה (RAM) של 1 ג’יגה-בייט לצד אחסון של 8 ג’יגה-בייט ואילו הדגם היקר יותר יספק 2 ג’יגה-בייט ו-16 ג’יגה-בייט אחסון פנימי ובאשר לסוללה היא תכיל הספק של 2,070mAh או 2,470mAh בהתאמה.

המסך הוא בגודל 5 אינץ’ 720p עם זכוכית גורילה גלאס 3 ויש גם תמיכה בדור הרביעי LTE. המצלמה שופרה עם חיישן של 13 מגה פיקסל ועדשה בעלת מפתח צמצם של f/2.0 ופלאש LED כפול בשני גוונים, מה שיספק (סוף סוף) איכות תמונה טובה יותר. המצלמה הקדמית היא בעלת חיישן של 5 מגה פיקסל.

למרות כי במראה החיצוני אין הרבה שינויים, מוטורולה הוסיפה הגנה כנגד מים IPX7, המספיק אם תכנסו עם המכשיר עד לגובה של 1 מטר למשך 30 דקות, שזה לא רע בכלל לטלפון במחירי כניסה. הוא יגיע עם מערכת האנדרואיד 5.1 Lollipop, כמה קישוטים של מוטורולה ותג מחיר שיעמוד על כ-180 ו-200 דולר בהתאם לדגם.