מוטורולה שומרת את המסורת עם מה שהפך את ה-Moto G למכשיר הנמכר ביותר שלה ומחליטה להישאר עם מכשיר שמספק מפרט גבוה ומחיר נמוך יחסית. מוטורולה חשפה, ביחד עם ה-Moto X וה-Moto 360, גם את ה-Moto G שנשאר עם השם של קודמו אך מציע שיפורים רבים מעל ומתחת למכסה המנוע.

תחילה זהו העיצוב, שהשינויים בו אינם רבים וניתן להבחין ברמקול הסטריאופוני הגדול הממוקם בשתי קצוות המסך, זאת בנוסף לניצול שטח הפנים באופן טוב יותר. המכשיר נשאר עם אותו שבב Snapdragon 400 בתדר שעון של 1.2 ג'יגה הרץ וגם זיכרון העבודה של 1 ג'יגה בייט לא השתנה, אך לנפח האחסון הפנימי המוצע לבחירה (16/8) ניתן כעת להרחבה בכרטיס microSD. למכשיר מסך בגודל 5 אינץ' מסוג IPS וזכוכית גוריל, מעט גדול מקודמו, אך הרזולוציה נשארה זהה (720p) כך שהמסך יהיה קצת פחות חד מהדור הקודם.

המצלמה שודרגה גם היא לחיישן 8 מגה פיקסל עם צמצם f2.0 וצילום וידאו HD, וכן המצלמה הקדמית עברה שדרוג קל ל-2 מגה פיקסל. עוביו של המכשיר עומד על 11 מ"מ ומשקלו עומד על 149 גרם. הוא ממגיע עם גרסת 4.4.4 של אנדרואיד עם הממשק הנקי של גוגל והבטחה לעדכון ל-Android L בסתיו הקרוב.

ה-Moto G כאמור נשאר בתג מחיר נמוך ומחיר גרסת ה-8 ג'יגה בייט יעמוד על 179.99 דולרים ומחיר גרסת ה-16 ג'יגה בייט תעמוד על 199.99 דולרים. את המכשיר ניתן יהיה להשיג החל מהיום באתר מוטורולה או דרך ממשווקים מורשים בארצות הברית. המכשיר יתחיל להמכר מהיום גם בגרמניה, צרפת, ברזיל, ספרד, הודו והממלכה המאוחדת.