מחר, עם השקתו הצפויה של Galaxy Note 7, צפויה חברת סמסונג (Samsung) להשיק גם גירסה חדשה לעט האלקטרונית שמלווה את המכשיר, S Pen. בכל מקרה, החברה אמורה לפחות להציג שורה של חידושים ופעולות חדשות שהיא מסוגלת לבצע.

השמועות האחרונות בהחלט, לפני ההשקה, מספרות כי אחת התכונות החדשות של העט תיקרא Translate, והיא תאפשר תרגום של כל מילה באמצעות 'ריחוף' של העט מעליה. לא ברור כרגע האם האפשרות הזו מוגבלת למילה אחת בלבד, או שניתן לתרגם באמצעות משפטים שלמים, וכן לא ברור באילו שפות מדובר.

בנוסף, אלו שירצו לשמוע מהי ההגיה הנכונה של מילים יוכלו להשתמש בצלמית קונה של אודיו שתופיע מעל מילה כשהעט תרחף מעליה. עוד אפשרות חדשה נקראת Magnify והיא משמשת להתמקדות על האזור שנבחר באמצעות ה-S-Pen. אפשרות אחרת נקראת Glance והיא מאפשרת לעבור בין אפליקציות פתוחות על יד ריחוף מעל הצלמית שלהן.

אלה כאמור רק המאפיינים שדלפו לרשת, וייתכן כי סמסונג מכינה עוד שלל הפתעות בקנה. שמועה אחרת, אמנם בלתי מבוססת, גורסת כי העט יוכל לעבוד גם מתחת לפני המים. נחכה ונראה.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • גלקסי S7

  למי איכפת מזה בכלל?! אנשים קונים את הנוט בגלל הגודל, לא בגלל העט

  • ‫רמי בן חיים‬‎

   זה נכון
   הגודל קובע , חבל שלא 6"
   חסר אודיו איכותי והקלטות קול ברמה

  • עמרי

   יש גם כאלה שבשבילם העט הוא מאוד שימושי והוא ממש נוח להם והם קונים את הנוט גם בגלל העט

   • גלקסי S7

    זה כמו שתגיד שקונים את הG5 בגלל המודולים

    • עמרי

     חח יש בזה משהו אבל עדיין יש כאלה שאוהבים מאוד את העט וזה שימושי ונוח להם

  • אנומימי

   לא מדוייק אני מכיר המון שמשתמשים בעט

  • disqus_ys

   זה לא נכון מה שאתה אומר ,לי יש את הנוט והעט הזה הוא קוסם ויש בו המון סגולות מתחת לפני השטח והוא מסוגל לעשות דברים שלא דמיינתי .אני בכל אופן משתמש בו על בסיס קבוע ויש לי בו צורך כמעט כל יום ואני לא מדמיין את עצמי יום אחד ללא העט .

  • F.G

   מי שקונה את הנוט בשביל הגודל הוא (תסלח לי על הביטוי) חמור, או שפשוט כסף לא משחק אצלו תפקיד. הכוח של הנוט הוא העט ומבחינת הרבה משתמשים זה חלק בלתי נפרד מחווית המכשיר הסלולארי. אני לא רואה את עצמי מחליף את הנוט שלי עם שום מכשיר אחר, לא בשביל 0.2" אלא כי אני כבר לא יכול להסתדר בלי העט.