ממשיך דרכו של הטלפון החכם הזול והמוצלח של מוטורולה (Motorola), ה-Moto G, צפוי להגיח אל השוק ב-10.9, כך מוסר האתר GSMarena.

ה-Moto G 2, ששמו בעבר הוזכר גם כ-Moto G+1, יגיע עם מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוציה של 1280×720 פיקסלים. המערכת על שבב תהיה שוב Snapdragon 400, אך עם גרסה מעודכנת לעומת זו שב-Moto G המקורי והינה מבוססת על ארבע ליבות בתדר של 1.2 ג'יגה-הרץ לכל ליבה, המעבד הגרפי Adreno 305 ו-1 ג'יגה-בייט זיכרון RAM. אבחנת המצלמה האחורית תהיה 8 מגה-פיקסלים עם צילום וידאו ברזולוציית 720p. יש גם מצלמת 2 מגה-פיקסלים קדמית. מערכת ההפעלה היא אנדרואיד (Android) גרסה 4.4.4. עדיין לא ידוע האם תהיה לו הרחבת microSD, אך אנחנו יכולים לספר שהוא יגיע עם 8 ג'יגה-ביייט זכרון פנימי.

ומה לגבי המחיר? ע"פ הדיווח ה-Moto G 2 יעלה כ-250 אירו, שזה כפול מהמחיר של ה-Moto G המקורי וגבוה בכ-25% מגרסת ה-LTE שלו. אם התאריך היציאה הוא אמיתי, אנחנו צפויים לראות הכרזה רשמית של מוטורולה על המכשיר החדש בכנס ה-IFA שיחול בתחילת חודש ספטמבר.

שתף:
-פרסומת-
כתב ומסקר ב-TGSpot ממאי 2010. חובב בעיקר את מוצרי אפל, ומתעסק בעיקר בה ובנושאים שמסביבה. בעל ניסיון רב באתר ובתחום הסלולר. מוטו בחיים: "Never give up on such a wonderful life".
 • יובן

  איזה טמטום… במקום להתקדם דור במעבד (סנאפדרגון 600)ולעלות ל1.5-2 ג'יגה ראם ובנוסף לשפר את המצלמה ואולי קצת סוללה נוגעים דווקא בנקודות החזקות של המכשיר (מחיר ומסך) ודופקים אותן… איזה טמטום

 • זה נורא יקר ביחס למה שמקבלים.

 • אלי

  אם השמועה תברר כנכונה משמע הנהלה מפגרת (או משוחדת).
  הייחוד שלו נבע מהעלות ביחס למפרט. אם יעלו לו את המחיר הוא ימכר בקושי (בטוח לא כמו הדגם הנוכחי) ומוטורולה תחזור להפסדים. מזכיר מאד את ההנהלה של נוקיה עד שמייקרוסופט קנו את החברה.

  גם להגדיל את המסך זאת החלטה מפגרת.