קוראי השפות השמיות שמחו! החל מג'לי בין בגרסה 4.2, מערכת ההפעלה של גוגל תומכת באופן מלא בשפות הנכתבות מימין לשמאל. אומנם בגרסה 4.1 הוצגה תמיכה חלקית בשפות הללו הרי שמגרסה 4.2 גוגל מציעה למפתחים כלים לבניית ממשקים, תצוגות ותיבות הזנה אשר תומכים בשפות הלוו, בניהן התמיכה בעברית, ערבית, פרסית ועוד.

עתה למפתחים הכלים לבנות  יישומים וממשקים בעברית מבלי להסתבך עם אופן התצוגה באמצעות ספריית פקודות, אלמנטים וסידורי מערך אשר תומכים ב"סידור מראה" כך שממשק היישום והאלמנטים יהיו מסודרים בהתאם לאופן כתיבת השפה, הדבר כן דורש שינוי ותוספות של קוד מצד המפתחים אבל על-פי בלוג המפתחים של גוגל מדובר בשינויים פשוטים לביצוע, כך שאנו מקווים לראות יותר מפתחים כותבים יישומים דו-לשוניים אשר תומכים גם בשפת הקודש.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.