ענקית הספרים האמריקאית Barnes & Noble, החלה למכור את טאבלט האנדרואיד שלה מסדרת Nook אשר לראשונה הוא לא מתוצרתה. החברה משתפת פעולה עם סמסונג (Samsung) אשר פיתחה בעבורה את Galaxy Tab 4 NOOK הנחשף היום.

הטאבלט אינו יוצא דופן מהליין המוכר של סמסונג, אולם במקום ממשק ה-TouchWIZ הקלאסי הוא הוחלף ביישומי Nook כמו חנות הספרים הפופולרית שלה לרכישת עותקים דיגיטליים של עיתונים, ספרים, מגזינים וכן תכני וידאו ומוזיקה. בניגוד לטאבלט המתחרה מבית אמזון (Amazon), יש אפשרות להוריד אפליקציות מחנות ה-Google Play ולמעשה נמצא כאן כלל שירותי גוגל השונים, נוסף לאלו הזמינים להורדה דרך ה-Nook shop.

הטאבלט מצויד במסך בגודל 7 אינץ’ 1280 על 800 פיקסלים, בעל שבב מרובע ליבה 1.2 ג’יגה-הרץ, אני אחסון של 8 גי’גה-בייט וחריץ microSD להרחבה. יש לו קישוריות WiFi, Bluetooth וסוללה המספקת עד 10 שעות עבודה.

הטאבלט זמין לרכישה באתר החברה במחיר של 199 דולרים (או 179 דולרים אחרי החזר), זול יותר מאלו של אמזון אשר צפויה לחשוף בהמשך השנה דגם חדש משלה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.