לאחר שנה וחצי של פיתוח אינטנסיבי משיקה חברת לוג טק תקשורת הישראלית את my-centrals.com אפליקציה חינמית, ראשונה מסוגה בעולם, המאפשרת לאחסן ולנהל שמות משתמש וסיסמאות באופן מאובטח על המחשב דרך הדפדפן, כך שקליק אחד יבצע עבורכם את פעולת ה-Login והדובדבן שבקצפת: כפתור כניסה לכולם בבת אחת!

בזכות ממשק פשוט וידידותי למשתמש, השקת האפליקציה מתבצעת לראשונה בישראל וזאת למרות שהאתר באנגלית ופונה למעשה לשוק העולמי לקהלי יעד דוברי אנגלית. "להקלת השימוש העלינו לאתר סרטוני הסבר והדרכה" – נמסר מהחברה.

בעידן האינטרנט, כאשר כמעט כל חיינו מתנהלים באמצעות חשבונות בעלי שם משתמש וסיסמא, אובדן או אפילו שכחה זמנית של אחד מהם עשוי להיות מתסכל במיוחד, אז מה הפתרון?
לרשום פתק נוסף שיזכיר לנו איפה החבאנו את הפתק עם הסיסמא? שוב לאפס או לשחזר סיסמא?
מסתבר שיש פתרון הרבה יותר פשוט: אפליקציית my-centrals.comהמאפשרת אחסון לוקאלי ומאובטח של שמות משתמש וסיסמאות על המחשב באמצעות הדפדפן, כך שמהיום אין צורך לשרוף תאי זיכרון בראש על זכירת סיסמאות.

my_centrals_1

למרות שהשימוש באפליקציה מאפשר כניסה כמעט לכל אתר בעולם, הוגבלה זמנית רשימת האתרים הזמינים להתחברות דרך המערכת, על מנת לאפשר ניהול מבוקר של משאבים טכנולוגיים, בהתאם לכמות המשתמשים במערכת: "לפי התכנון, עד סוף השנה תתאפשר כניסה לכאלף אתרים ציבוריים ופרטיים. בעלי אתרים פרטיים יוכלו להגיש בקשה להתחבר למערכת הניהול של האתר שלהם דרך ממשק הניהול של האתר". האפליקציה עושה שימוש בטכנולוגיה מאובטחת במיוחד, האוגרת את כל שמות המשתמש והסיסמאות רק במחשב בו התקין הגולש את האפליקציה, תוך שהיא מעניקה פשטות, נוחות ושדרוג משמעותי לאיכות חייו של הגולש ברשת!

עוד נמסר מהחברה, שאחת הטעויות הנפוצות ביותר של גולשים היא שימוש באופציית ההשלמה האוטומטית של הדפדפן: חשבתם פעם על אפשרות שהמחשב שלכם ייגנב? רק דרך שימוש באפליקציה מאובטחת כמו my-centrals.com תוכלו לנטרל את הגישה לחשבונות שלכם ממחשב שנגנב.

אתר ההורדות הפופולארי בעולם download.com מדווח על יותר מ-21 מיליון הורדות לאפליקציה מתחרה בשם Roboform שהשימוש בה עולה לגולש כסף לאחר תקופת ניסיון קצרה. להבדיל מיישומים דומים, השימוש באפליקציה הישראלית my-centrals הוא חינמי, ללא כל הגבלת זמן.

*הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.