שירות המפות הטוב ביותר הפך ליותר טוב בעדכון חדש של ‘מפות גוגל’ (Google Maps) עם אחת התוספות המתבקשות ביותר – ניווט עם נקודות עצירה נוספות בדרך. מעתה, בגרסת הרשת של המפות ניתן להוסיף יעדים נוספים בדרך אל היעד כך שניתן לתכנן באופן מדויק יותר ונוח יותר את הניווט הרצוי על ידי לחיצה על כפתור הפלוס לצד החיפוש. ניתן גם לקבוע את היעד על ידי גרירה של אייקון הניווט וכן נוספה אפשרות להציג להציג מידע מתוך חשבון הג’ימייל האישי כמו טיסות, הזמנה מקום במסעדה ועוד (הפועל בארה”ב בלבד).

המפות מציגות גם אירועים קרובים מאולמות קולנוע, תיאטרון ועוד, כך חיפוש המילה “Radio City” (בניו יורק) תציג את האירועים הקרובים, ובאותו האופן מקומות נוספים כמו O2 Arena ו-Arena Berlin.

בנוסף, במכשירי האנדרואיד המריצים את גרסה 4.1 ומעלה תוצג התראה צפה על המסך המציגה את זמן ההגעה המשוער, המרחק הנותר והפנייה הקרובה. ההתראות מוצגות בכרטיסיות כמו ב-Google Now.

שתף:
-פרסומת-
 • גוסטריידר

  מה אנשים עושים עם וייז?

  • alex

   טוב. אני עובד כשליח עם רכב. עושה עשרות נקודות ביום. גם וייז וגם גוגל לא מדוייקות. למשל וייז הרבה פעמים מביא אותי ליעד בצידו השני של הכיש וכאשר יש גדר הפרדה זה לא ממש נוח. וייז גם לא מכיר כל כך טוב את כל הכתובות. מה שכן הוא יודע במוייק איזה כבישים סגורים ולא לוקח אותי דרכם. הוא גם מצויין לניווט בין ערוני בכל מה שקשור לפקקים וכו. מפות גוגל הרבה יותר מהיר בחישוב מסלול או שינוי ותמיד מביא אותי מתחת לבית היעד. אבל הוא לא יודע איזה כבישים סגורים או אם יש עבודות בהם. כך כבר למעלה מחצי שנה הוא לא יודע שכבישים רבים למשל ברחובות סגורים. אולי כאשר גוגל ישלבו בין שניהם ויעשו אפליקציה "גוגל וייז" תהיה אפליקציה אחת ומצויינת. נותר רק לחכות

  • נתן

   אנשים, כאוהב מוצרי גוגל חייב לציין ששירות גוגל מפס עובדות בצורה גרועה במכשירי אנדרויד ובמכשירים של מכשירים המתחרים – של אפל, אייפון, המפות של גוגל מתפקדות הרבה יותר טוב!
   איך אפשר להסביר זאת?

   • א.א.

    מה ז"א "בצורה גרועה"? אצלי חישוב המסלול טס, הוא מראה עומסי תנועה, הוא מעודכן בקווים החדשים של התחבורה הציבורית באזור מגוריי ובאופן כללי מדוייק ומהיר. הבעיה היא, כפי שצויין, שעדכון המפות עצמן מתבצע אחת למס' חודשים. אני מקווה מאוד שהמנגנון מווייז יוטמע באפ' הזו.