המפרטים הטכניים של המכשירים חכמים רק הולכים ומשתפרים, וממדי המסכים גדלים כך נראה מהשקה להשקה. הבעיה היא שכל הטוב הזה דורש כיום סוללה רבת עוצמה שתצליח לספק את זמן העבודה שאנו דורשים מהטלפון שבידינו.

מיוגן (Mugen), יצרנית סוללות מהונג קונג, מציעה כעת למכירה עבור מכשיר הגלקסי נוט 3 (Samsung Galaxy Note 3), סוללה בקיבולת של 6,500mAh, כלומר נפח שהוא כפול וקצת יותר מנפל הסוללה הרגילה המגיעה עם המכשיר.

הסוללה, שגם במידותיה עבה מעט מזו הסטנדרטית, מגיעה יחד גם כיסוי אחורי מותאם הזמין בצבעים שחור או לבן. בנוסף משובץ בכיסוי מבית מיוגן שבב NFC, כך שאם אתם חסידיה של הקישוריות הזו – אין לכם ממה לחשוש.

הסוללה, יחד עם הכיסוי המותאם, החלה להימכר באתר האינטרנט של החברה, סתג מחיר של 98.5$ (כ-346 ש"ח בעת כתיבת שורות אלה). המשלוחים הראשונים צפויים להגיע ב-6 בדצמבר.

אין זו הפעם הראשונה שמותג הסוללות מהונג קונג מציע למכירה סוללות עוצמתיות. גם לפאבלט הדגל הקודם של סמסונג (Samsung), הלא הוא ה-Galaxy Note 2, הציעה החברה סוללה המספקת קיבולת הכפולה מזו הסטנדרטית המגיעה עם המכשיר. הגלקסי נוט 3, פאבלט הדגל של סמסונג כיום, מציע למשתמשים מפרט עשיר וחווית משתמש גבוהה. אתם מוזמנים לקרוא את הביקורת המלאה שערכנו למכשיר.

-פרסומת-
בוגר תואר ראשון בתקשורת דיגיטלית, ועוסק בתחום הפרסום. אלעד חובב טכנולוגיה מהיום שהוא זוכר את עצמו, ואין יום שעובר מבלי שהתעדכן בחידושים שבעולמות הסלולר, הגאדג'טים, הרשתות החברתיות ועולם האפליקציות. למרות שאלעד מוקיר כבוד רב לחברת אפל ולמוצריה, מרבית המכשירים החכמים, שהיו ושעדיין ברשותו, מריצים דווקא אנדרואיד.