מוזילה לא מבזבזת זמן, והחברה הצליחה להשיק בתוך שנה כבר מספר מכשירים כשהבולט מבניהם הוא ה-ZTE Open. גם בתערוכת CES האחרונה הכריזה מוזילה על כך שתציג מכשירים נוספים, ככל הנראה ממש בקרוב וזה גם מצטרף למכשיר טאבלט, שכעת נחשף לראשונה.

הטאבלט למעשה כבר הוצג בשנה שעברה כקונספט ראשון, אולם כעת מובא המפרט: מדובר בטאבלט עם מסך 10.1 אינץ’ ברזולוציה של 1280×800 מסוג IPS, שבב מדגם Allwinner A31 המבוסס על מעבד מרובע ליבה Cortex A7 המשולב עם מעבד גרפי PowerVR SGX 544, זיכרון עבודה של 2GB ואחסון פנימי 16GB. הטאבט מצויד במצלמה אחורית וקדמית, WiFi ו-Bluetooth, מקלט GPS, חריץ microSD וסוללה בהספק של 7000mAh.

הוא יוצר על ידי Foxconn ובא בעיקר להתחרות בטאבלטים הזולים מבוססי על אנדרואיד ולכן בשלב הראשון הוא רץ על מפרט בסיסי למדי. בינתיים לא מדברים על תאריך הגעה, אבל זה כנראה יקרה בקרוב.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.