תמונה שווה אלף מילים אך היא תופסת רק רגע יחיד, מצב, חלקיק אחד מהחיים. מה אם הינו יכולים להציץ לתמונה הזאת ולראות מה התרחש , הפעולה, התגובה , הרגעים המיוחדים סביב אותה לחיצת כפתור. לא, זה לא וידאו זה movon.

Movon לוקחת את תמונות הסטילס הרגילות ממכשירי הסלולר והופכות אותם ל מיקרו וידאו באורך של 1.5 שניות המראות את ההבעות, הרגשות והתרחשות המלאה סביב אותה תמונה.

אין צורך לצפות בסרטונים ארוכים על מנת להבין את הנקודה. תמונות של Movon הן מהירות , ומכילות מקבץ בחלקיק שנייה. כאשר צופים ב movon , לא אומרים "נחמד" וממשיכים הלאה, אי אפשר שלא לחייך ולצחוק ולצפות בהם שוב ושוב. Movon מוצע לכם ללא תשלום וכך זה יישאר, זאת לדברי מאיר בן שטרית מנכ"ל חברת movon.

Movon מאפשרת לך ליצור מיני סרטוני וידאו המורכבים מרצף של תמונות בדיוק כמו בתא צילום חדשני ויצירתי. מספר בן שיטרית: "זה לא תמונת סטילס, זה לא סרטון וידאו, זה משהו חדשני, זה"movon . וברגע שאתם רואים אחד אתם לא יכולים להפסיק לחייך. במיוחד בתמונה של הילדים, בכל פעם שאני מצלם movon של הבת שלי, רואים אותה קופצת, צוחקת או עושה פרצופים, פשוט לא ניתן לקבל את זה בצילום רגיל."

בלחיצה אחת , המשתמשים יכולים לתפוס את הרגע, ליצור movons, ולשתף אותם באתר movon , או עם חברים במדיה חברתית , במסרונים, או במייל. עקבו אחר החברים שלכם וצפו ב movon שלהם. הגיבו ושתפו.
מה ניתן לעשות עם ה movon:

* שימוש במצלמה קדמית ואחורית
* אינספור אפקטים מדליקים ופילטרים שמוסיפים מגע אומנותי.
* Cliparts מצחיקים מאפשרים לבטא את היצירתיות שלכם.
* לא צריך יותר לעשות מלא פוזות לקבל את התמונה המושלמת, צריך רק לבחור אחת מתוך הרצף של התמונות בתוך הmovon שצילמתם, ולשתף כתמונת סטילס.

Movon הוא פשוט, קל לתפעול, ומאפשר לבטא יצירתיות.

להורדה בחנות ה-AppStore או באנדרואיד.

הודעה לעיתונות – פורסמה ככתבה וכלשונה.

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.