"לא נשאר אפילו חצי! אתה חייב לי נקניקיה" "בחורות ערומים זה חולירע", מעטים חובבי סרטי הבורקס שלא יודעים מאיזה סרט המשפטים האחרונים צוטטו..

תכירו את MovieMonster משחק טריוויה ,ישראלי, חדש וממכר אשר נותן לך אפשרות להתחרות עם חברים או שחקנים רנדומליים ולראות מי מכיר יותר ציטוטים מסרטים וסדרות: סרטי בורקס, הגשש החיוור,אנימציה,קלאסיקות אימה ועוד.

תפעול האפליקציה פשוט ביותר, ולמעשה מיד לאחר ההרשמה אליה עם פרופיל פייסבוק ניתן להתחיל ולשחק. אז מה משחקים? בחידון טריוויה. כל שחקן יצטרך לבחור נושא של סרט לשאלה שיישאל. באופן טבעי, ככל שרמת הקושי גבוהה יותר כך השחקנים יקבלו מטבעות וירטואלים וגם מפלצת גדולה יותר אם יענו נכונה. מיד לאחר מכן תופיע השאלה ו-4 תשובות אפשריות בתחתית המסך, כשלרשותו של כל שחקן 20 שניות לענות עליה.

מפתחי האפליקציה עובדים בימים אלו להוסיף לה אפשרויות משחק נוספות, כגון שיתוף שאלות שנשאלו בפייסבוק, טבלאות המדרגות את השחקנים הטובים ביותר, הוספת נושאים שונים להעשרת מלאי השאלות ועוד.

בשורה תחתונה כמו שסרג'יו קוסטנזה אומר בגבעת חלפון אינה עונה "שחקי אותה מיידלע".

להורדת המשחק
*הודעה לעיתונות, פורסמה ככתבה וכלשונה

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.