אם אתם עוקבים אחר השמועות האחרונות בשוק הסמארטפונים, וודאי אתם מצפים כמונו להכרזה על Motorola X Phone, מכשיר המותג של גוגל שיהווה תחרות לא רק מול אפל, אלא מול השוק כולו. דיווחים קודמים אמרו כי הוא יוצג כבר בחודש הבא בכנס המפתחים Google I/O, אולם ל-phonearena ישנו מידע חדש ושונה ממה שידענו.

על פי המקור שדיווח לאתר, הפיתוח של ה-X Phone מעט נדחה ונמצא כרגע בשלב האב-טיפוס, מה שלמעשה דוחה את ההשקה של המכשיר לחודש אוגוסט ואף מאוחר יותר. אין מידע רשמי על כך או על תאריך משוער (ועל עצם קיומו של המכשיר), אבל מאוד ייתכן כי גוגל לא מרוצה מהמכשיר שהוצג על ידי מוטורולה עד כה, ושלחה אותם לעשות “שיעורי בית”, ובשורה התחתונה לא נראה את המכשיר בזמן הקרוב.

למרות שכמעט הרוב ידוע על ה-Motorla X Phone, בהתבסס על השמועות ושמו הלא רשמי ברשת, ניתן להאמין כי הוא יגיע בסופו של דבר עם מסך 4.7 אינצ’ ברזולוציה 1080p ועם מסגרת דקה ביותר. המעבד הוא Snapdragon 800 של Qualcomm מרובע ליבה בתדר 2GHz, זיכרון 2 ג'יגה ראם וסוללה חזקה. למרות השמועות, כרגע הוא מריץ את גרסת האנדרואיד 4.2 ולא ידוע עוד לגבי הגרסה הבאה, Key Lime Pie, אך אם הוא אכן יידחה סביר כי נראה עליו את העדכון האחרון.

שמועות אחרות טוענות כי גוגל תאפשר להתאים את המכשיר אישית מבחינת המפרט, כך שבעת הרכישה יהיה ניתן לקבוע את כמות הזיכרון הרצויה הן של הראם והן של האחסון הפנימי ואף לבחור מעבד שונה וחזק יותר.

אנחנו לא יודעים מה מהדברים נכון, אבל היה נחמד אם יכולנו לבחור בעצמנו כמה זיכרון ואיזה מעבד נרכוש למכשירנו הבא.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.