מאז שגוגל רכשה את מוטורולה, רבות היו השמועות על מכשיר משותף ומעניין שמאז רכישתה לא ראינו מכשיר חדש. בחודשים האחרונים רוב השמועות התרכזו בשם Google X Phone, וכעת [email protected] עושים זאת שוב והם הראשונים לחשוף מכשיר ראשון של מוטורולה תחת הנהגתה של גוגל.

ניתן לראות בתמונות את הלוגו של מוטורולה בבירור ואת גב הקאוולר המסורתי. עוד עובדה מעניינת היא כי על המדבקה מופיע בצורה מטושטשת הכיתוב Model: XFON ATT, כך שאנחנו לא היינו רצים ואומרים כי אכן זהו ה-X Phone המדובר, אך רבים מקווים כי אכן זהו הדבר האמיתי.

מעבר לדברים אלו, התמונה בקושי חושפת דברים נוספים, כאשר גם כי גם העיצוב הנראה כאן הוא ככל הנראה לא סופי ומודבר רק באב-טיפוס מוקדם, וכי הוא עטוף במגן גומי שמטשטש לנו את הפינות כך שייתכן שזהו אותו מכשיר שדלף ממוטורולה בעבר.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.