מוטורולה מתכוננת להכרזה של ה-Moto X, מכשיר הראשון מבית גוגל ובמודעה המיועדת לעיתונות המקומית בארה”ב אמנם לא מספק מידע על המכשיר העתיד להגיע, אלא יותר מציג את הקונספט החדשני שלו. “מכשיר הסמארטפון הראשון שפותח, שעוצב, ויוצר בארה”ב” התגאו במוטורולה מוקדם יותר השנה ואמרה כי זהו “הסמארטפון הראשון שאתה יכול לעצב אותו כרצונך”.

המודעה מנסה להציג בדיוק את זה ומנסה להעביר לקורא את החופש לבחור בדמות שני קופצים למים עם הכיתוב “עצב בעצמך. מיוצר בארה”ב”.

זה עדיין לא ברור במה מוטורולה מתכוונת שניתן “לעצב” את הסמארטפון בעצמנו, ודיווחים קודמים טענו כי מוטורולה תאפשר ללקוח לבחור את החומרה המתאימה בשבילו. החל מצבע המכשיר, המעבד, הזיכרון ועוד, ואולי גם מערכת ההפעלה וממשק המשתמש שיותקן עליו. בין החידושים הנוספים שחשפה מוטורולה הם יכולות זיהוי רבות כמו כך שהמכשיר יידע מתי המשתמש מעוניין לצלם תמונות ויפעיל את יישום הצילום, יזהה שהמשתמש נוהג ויעבור למצב מותאם או מתי הוא בכיס ויגביר את עוצמת הצלצול.

מפרט המכשיר כפי שנחשף בעבר הוא בין היתר, יאמץ מעבד ה-Qualcomm Snapdragon 800 מרובע הליבה החדש, יצויד במסך בגודל של 4.7 או 4.8 אינצ’ עם זכוכית ה-Gorilla Glass 3, זיכרון 2 ג’יגה בייט ראם, אחסון 16 ג’יגה בייט, מצלמה 10 מגה פיקסל וכן יהיה חסין למים ואבק בדומה למכשיר ה-Xperia Z. (למודעה המלאה)