מוטורולה מתכוננת להכרזה של ה-Moto X, מכשיר הראשון מבית גוגל ובמודעה המיועדת לעיתונות המקומית בארה”ב אמנם לא מספק מידע על המכשיר העתיד להגיע, אלא יותר מציג את הקונספט החדשני שלו. “מכשיר הסמארטפון הראשון שפותח, שעוצב, ויוצר בארה”ב” התגאו במוטורולה מוקדם יותר השנה ואמרה כי זהו “הסמארטפון הראשון שאתה יכול לעצב אותו כרצונך”.

המודעה מנסה להציג בדיוק את זה ומנסה להעביר לקורא את החופש לבחור בדמות שני קופצים למים עם הכיתוב “עצב בעצמך. מיוצר בארה”ב”.

זה עדיין לא ברור במה מוטורולה מתכוונת שניתן “לעצב” את הסמארטפון בעצמנו, ודיווחים קודמים טענו כי מוטורולה תאפשר ללקוח לבחור את החומרה המתאימה בשבילו. החל מצבע המכשיר, המעבד, הזיכרון ועוד, ואולי גם מערכת ההפעלה וממשק המשתמש שיותקן עליו. בין החידושים הנוספים שחשפה מוטורולה הם יכולות זיהוי רבות כמו כך שהמכשיר יידע מתי המשתמש מעוניין לצלם תמונות ויפעיל את יישום הצילום, יזהה שהמשתמש נוהג ויעבור למצב מותאם או מתי הוא בכיס ויגביר את עוצמת הצלצול.

מפרט המכשיר כפי שנחשף בעבר הוא בין היתר, יאמץ מעבד ה-Qualcomm Snapdragon 800 מרובע הליבה החדש, יצויד במסך בגודל של 4.7 או 4.8 אינצ’ עם זכוכית ה-Gorilla Glass 3, זיכרון 2 ג’יגה בייט ראם, אחסון 16 ג’יגה בייט, מצלמה 10 מגה פיקסל וכן יהיה חסין למים ואבק בדומה למכשיר ה-Xperia Z. (למודעה המלאה)

שתף:
-פרסומת-
אוהב גאדג'טים, אוהב טלפונים, אוהב טכנולוגיה, אבל הכי אוהב את החתול שלו שלא ממש אוהב אותו.
 • מישהו

  אולי זה יהיה טלפון שאפשר להחליף ולשדרג לו חלקים, כמו שמרכיבים מחשב נייח.

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  הוא לא מכשיר פצצה כמו שאמרו בהתחלה אבל עם המפרט הזה הוא סבבה

  • שלומי

   לא אמרו שהוא יהיה מכשיר פצצה מבחינת חומרה מההתחלה. אמרו שהוא יהיה טלפון חכם אמיתי…למשל יבין שהוא בכיס או שהוא בישיבה ויתאים עצמו למצב…מה שדרך אגב כמעט כל טלפון מסוגל + כמה תוספות מהמרקט….(שלי זה MT6589 ומבחינת יעילות ו"חכמה" לא רואה את הS4)

 • יואב

  מתי ההשקה שלו??