השמועות על מכשיר מבית מוטורולה בשליטתה של גוגל, ה-Motorola X Phone הציתו את הדמיון של רבים מהגולשים, אבל אחד מהם לקח את זה צעד אחד נוסף ועיצב את מכשיר הבא של גוגורולה.

המעצב כריסטוף סימון מכנה את המכשיר שבתמונה +Motorola Nexus והוא נראה מעניין למדי. תחילה ניתן להבחין בעיצוב המוכר של מכשירי הנקסוס לפחות בחלק הקדמי כאשר הכפתורים כחלק מהממשק המערכת, אולם בצידי המכשיר בחר המעצב להוסיף מסגרת מתכתית, מה שלדעתנו נראה מצוין וגורם למכשיר motorola-nexus-plus-9להראות יותר יוקרתי. מה שעוד יותר מצא חן בעינינו הם הכפתורים המשולבים כחלק מהמסגרת כמו כפתור ההדלקה בדופן ימין וכפתורי השליטה בעוצמת השמע משמאל ובנוסף הוא צייד את המכשיר בזוג רמקולים סטראופוניים בחלקו הקדמי.

גב המכשיר נראה לא פחות טוב והוא עגלגל עם לוגו מוטבע בענק של מוטורולה וכן מסביב לעדשת המצלמה נראה מגן מתכתי עם הכיתוב “Nexus” בקטן.

אבל כריסטוף לא מסתפק רק בעיצוב אלא נותן את דעתו לגבי המפרט, שהוא לא פחות ממצוין: לדבריו, המכשיר יבוסס על מעבד ה-Snapdragon 800 החזק, לצד מסך 5 אינצ’ Full HD, מצלמה 13 מגה פיקסל, חיישן אינפרא-אדום ונורית התראות. עוביו יעמוד על 8.5 מ”מ בלבד ויהיה מיוצר מסיבי פחמן ומגנזיום.

כל זה נשמע לנו מצוין, ומכשיר שכזה יכול בקלות להתחרות כנגד הגדולים בשוק כמו אפל וסמסונג, אולם למרות זאת מדובר בעיצוב קונספט בלבד, ואין לצפות מגוגל למכשיר שכזה אך נקווה שה-Motorola X לא יהיה רחוק בהרבה ממה שאנו רואים כאן.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • אורן

  כל הכבוד על היוזמה. עם זאת, מחירו של מכשיר כזה יהיה הרבה יותר יקר מהמחירים הזולים בדרך כלל שגוגל דורשת עבור מכשירי נקסוס. כל זה בגלל השימוש במגנזיום וסיבי פחמן.
  אגב, גם המכשירים המסורסים חלקית של גוגל (ללא חריץ לכרטיס זכרון) נמכרים כמו לחמניות חמות.

 • דביר

  לא אהבתי העיצוב.
  נראה סתמי

 • תומר

  אין כאן שום דבר מלהיב… יש לקוות שמוטורולה וגוגל לא יוציאו משהו שדומה לזה…

 • דן

  הוא היה צריך להשקיע יותר בעיצוב.
  הקו של הנקסוס מאוד דומה בכל המכשירים ואפשר להבין שהם מאותה סדרה.
  המכשיר הזה נראה לא קשור בכלל, אם הוא מעצב משהו שילך עם זה עד הסוף ויגזים יותר.
  העיצוב שהוא עשה מכוער מאוד ומזכיר את כל המכשירים המגושמים של מוטורולה

 • אסף מורז

  "גוגורולה"???

 • tom

  עיצוב חובבני ביותר!
  נראה כאילו עיצב את זה ב5 דק' בזמן שהיה בשירותים.

 • דן

  גוגורולה?