חברת מוטורולה (Motorola) תשיק בעוד מספר שבועות את הדור השלישי של המכשיר המוזל והפופולרי שלה, ה-Moto G, אבל בלוגר צרפתי כבר הצליח לברר לא מעט פרטים על המכשיר החדש.

העיצוב ככל הנראה יישאר דומה לדור השני של ה-Moto G וכך גם גודל המסך – 5 אינץ' ברזולוציית 720 פיקסלים. יחד עם זאת, בקרביים של המכשיר אפשר לראות כמה רכיבים משודרגים, כמו למשל מערכת על שבב Snapdragon 410 עם מעבד מרובע ליבות 1.4GHz. גם המצלמות שודרגו, כאשר המצלמה האחורית תצויד בעדשת 13 מגה פיקסל עם פוקוס אוטומטי, תאורת LED וצילום וידאו ב-1080p, ואילו הקדמית היא 5 מגה פיקסל.

הזיכרון הפנימי של המכשיר יישאר כשהיה – 1 ג'יגה-בייט של RAM בלבד, וגם נפח האחסון יעמוד על 8 ג'יגה-בייט בלבד (עם אופציית הרחבה ל-32 ג'יגה-בייט). המכשיר החדש יישלח כבר כשגירסת מערכת ההפעלה אנדרואיד 5.1 מותקנת עליו, וסביר להניח שיהיה ניתן לשדרג לאנדרואיד M כשזו תשוחרר. טרם ידוע מה יהיה מחירו של המכשיר, אך מוטורולה ככל הנראה תשמור על התג הנמוך של 180-200 דולר בלבד כפי שנמכר עד כה הדור הנוכחי.

שתף:
-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.
 • Yossi Cohen

  אין מצב שזה ישאר על 1GB ראם זה כבר לא סוחב כלום והמסך בית טוען את עצמו מחדש כל הזמן.

 • U!

  תאמינו זה בושה לפרסם מפרטים/כתבות כאלו, זה מטעה את האנשים..

  • איתי מקמל

   הסבר פרט ונמק? זה נכון לכל שמועה שמסתובבת לפני הכרזה רשמית

   • U!

    לא השמועה אלא העיקרון שמכשירים מיוצרים עם מפרט כזה חלש של 1gb ראם, זיכרון פנימי נמוך מאוד… אנשים קונים מכשירים כמו מיני גלקסי/מיני G2/3, כי הם חושבים שזה אותו דבר בידיוק רק קטן יותר בגדול.

 • ….‬‎

  מייזו M2 נוט אוכל אותו בלי מלח ועולה הרבה פחות