מוטורלה (Motorola) קצת נחה מהשקות המכשירים כדי להציג פתרון חדש לבעיה כה נפוצה – לאתר היכן השארנו את המכשיר החכם או המפתחות.

ה-Keylink הוא מכשיר קטן המתחבר למחזיק המפתחות (אבל לא רק) ומסתנכרן לאפליקציית Motorola Connect במכשיר החכם. כאשר איבדנו את המפתח יש לגשת לאפליקציה בטלפון וללחוץ על כפתור אשר יפעיל צלצול במכשיר או אם נרצה נוכל לאתר אותם על גבי המפה. אם מצאתם את עצמכם בסיטואציה בה המכשיר שלכם אבד, ה-Keylink פועל גם הפוך – ובלחיצה על הכפתור שבמכשיר הוא יוכל להפעיל את צלצול הטלפון במרחק של עד 30 מטר.

המכשיר הקטן מצויד בסוללת שעון סטנדרטית, שלדברי החברה תחזיק מעמד כשנה ללא החלפה, ובנוסף, הוא יוכל לשמש גם לשחזור כניסה למכשיר האנדרואיד למקרה ששכחתם את הסיסמה, זאת בזכות התוספת האחרונה לגרסת האנדרואיד Lollipop וכרגע רק במכשירי מוטורולה.

כל זה יעלה 24.99 דולרים בלבד לרכישה דרך אתר החברה ויש גם תאימות למכשירי ה-iOS. כמובן, שאם אבדתם גם את המפתח וגם את הטלפון, אז כנראה שה-Keylink לא יעזור לכם, אבל בכל זאת שווה להחזיק דבר שכזה צמוד למחזיק המפתחות. אם חושבים על זה, יש עוד לא מעט רעיונות מה אפשר לעשות איתו, אבל את זה נשאיר כבר לכם.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.