רבות דובר על מכשיר ה-Nexus 6, מי שעתיד להיות מכשיר הנקסוס הבא של גוגל. מי שכיכבו עד כה בדיווחים היו HTC ו-LG, אולם מקור חדש טוען כי מוטורולה תעמוד מאחורי מכשיר הנקסוס הבא.

את המידע קיבלו ב-Android Police על ידי מציאת שם הקוד ‘Shamu’ במערכת איתור הבאגים של גוגל ולפי הדברים הוא יהיה מכשיר גדול יותר מהדור הנוכחי, 5.9 אינץ’ ליתר דיוק כך שגודלו יהיה תואם לשמו של המכשיר בפועל.

למעשה, מדובר יהיה בפאבלט הגדול ביותר שממותג מסדרת הנקסוס, אם כי גודל הממוצע של המכשירים רק הולך וגדל וכפי הנראה בגוגל מעוניינים להעמיק זאת בקרב הצרכנים. אולי כחלק מהניסיון שלה להבדיל את מכשיר הנקסוס ממכשיר האייפון הבא, שצפוי להציג מסך גדול יותר מאשר הדור הנוכחי. עוד אומרים בדיווח כי המכשיר יושק בכל המפעילות הגדולות בארה”ב וכמובן לרכישה ישירות בחנות ה-Google Play.

מלבד זאת, בגוגל מתכננים גם את הטאבלט הבא, ה-Nexus 8, שעל פי הדיווחים האחרונים הוא יגיע בחודש אוקטובר-נובמבר יחד עם ה-Nexus 6 וגרסת ה-Android L החדשה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.