לאחר שגוגל הכריזה על גרסת האנדרואיד ‘מרשמלו’ יחד עם סדרת הנקסוס החדשה, מוטורולה (Motorola), קצת לאחר HTC, הכריזה על תוכניותיה לעדכון מכשיריה השונים.

מוטורולה ידועה כמי שנוהגת לעדכן את מכשיריה השונים, אולם הפעם, הופתענו. מכשירים רבים שהחלו את דרכם כמוטורולה מוביליטי החדשה תחת גוגל (Google) כבר לא יעודכנו כלל, וזה כולל את ה-Moto G הראשון שהושק ב-2013 וגם את ה-Moto X שהוכרזו יחדיו.

המכשירים שכן יעודכנו אלו כמובן הסדרה החדשה שהוכרזה ממש לאחרונה – ה-Moto X Pure Edition המוכר לנו בשם Moto X Style, ה-Moto X Play וכן דגמי ה-Moto G דור שני ודור שלישי לצד מכשירים שהושקו בשנה שעברה כמו Moto X דור שני והמכשירים לשוק האמריקאי כמו Droid turbo, Moto MAXX ו-Moto Turbo.

עוד מתברר כי החברה החליטה החל מגרסה 6.0 להפחית את מספר היישומים הכלולים במערכת שאינם של גוגל (bloatware) כמו ה-Moto Assist ו-Motorola Migrate שלדבריה אינם נדרשים מכיוון שהאפשרויות שהציעו כבר קיימות בגרסת האנדרואיד החדשה וכן יוסר התוסף לדפדפן הכרום המשמש עבור Motorola Connect שמוצע כאפליקציה להורדה ב-Google Play.

העדכון למכשירים הללו עדיין אינו מוכן לשחרור ומוטורולה תעדכן על כך בשבועות הקרובים.

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • sharon

  Moto e 4g יקבל
  הדגם הקודם הראשון לא יקבל

 • Hh

  לי יש מוטו g דור 2 עדיין אין לי 5.1.1 .
  יעבור ישר ל גרסה 6?

 • ‫ברק יעקובי‬‎

  למוטורולה מכשירים נהדרים ,חבל שהם לא מגיעים לארץ.

 • דן

  אולי יש כאן מישהו עם נסיון שיוכל לענות לי:
  אני תוהה כמה זמן יקח לי לקבל את העדכון אחרי שמוטורולה יפיצו אותו.
  1. האם זה שאני גר בישראל ישפיע על זה לרעה? (או שהם פשוט מפיצים ב-OTA ואין להם מושג איפה נמצא המשתמש שמוריד את העדכון)
  2. האם זה משנה באיזה חברת סלולר אני?

  תודה מראש!

  • Amityt

   זה לא קשור לאיפה שאתה גר, זה פשוט מגיע בהדרגה.. (אני לא בטוח לגבי מוטורולה אבל חברות אחרות מפיצות בהדרגה לפי אזורים שהמכשיר משוייך אליהם, למשל שלך שלך אני מאמין שמשוייך לארהב או מדינה באירופה ולא לישראל כי אין פה סניף רשמי)
   וזה לא משנה באיזו חברת סלולר אתה

 • Alex N

  למה אין אזכור לגבי מוטו E הראשון והשני (עם כל התת דגמים)?

  • דן

   יכול להיות שהם לא מתכוונים לשדרג את Moto E. תוכל למצוא באינטרנט כל מיני כתבות שתוהות האם זה באמת כך (לא מצאתי עדיין תגובה רשמית ממוטורולה).