בעוד יתר מתחרותיה ממשיכות לגבות מחירים גבוהים יחסית על מכשיריהם החכמים, מכריז מנכ"ל חברת מוטורולה דניס וודסייד (Denis Woodside) על אמיתות השמועות, וכי בכוונת החברה להשיק מכשיר בעלות זולה.

"עלות המכשיר היא ערך עליון עבורנו, אמר וודסייד. והוסיף, כי "בחלקים מסויימים סכום של כ-179 דולר נחשב הון עתק עבור אנשים מסויימים ושווקים מסויימים מסתמכים על מכשירים שמחירם מתחת לעלות זו. אנחנו כחברה, מסתכלים על כך בצורה שונה ואיני רואה סיבה מדוע מכשיר שכזה לא יכול להימכר בעלות של כ-50 דולר". 

נוסף על כך, מסר גם המנכ"ל על המשך התוכניות של החברה ואמר כי החל משנה הבאה חברתו תתחיל לתת דגש על עיצוב והתאמה אישית גם במכשירי הפרימיום: "אומנם, כיום ישנה התחלה של צבעים ושל איכות החומרים, אך עדיין נותרה בעיה בגודל המסך" כך אמר. מיד לאחר מכן, הכריז המנכ"ל כאמור על כוונות החברה, והחל מהשנה הבאה תתחיל לפנות לבעיות אלו. עוד הוסיף, כי חברתו בוחנת כעת טכנולוגיית משחק חדשה שתוצג אף היא בשנה הבאה.

בעוד חברות סיניות כאלו ואחרות מוכרות כבר היום מכשירים בעלויות נמוכות יחסית, נראה כי מוטורולה מתכוונת להיכנס חזק אל עובי הקורה ולחזק את מעמדה הרעוע בשוק הסלולר. אשתקד, השיקה החברה את מכשיר ה- Moto G, שכלל מסך בגודל 4.5 אינצ' ברזולוציית 720p, מעבד ארבע ליבות במהירות 1.2GHz, וכן מצלמה אחורית בעלת 5 מגה פיקסל, בעלות של 179 דולרים.

-פרסומת-
כתב טכנולוגי ותיק, הדרומי שבחבורה (תלוי מאיזה כיוון), עובד ביום וחיית טכנולוגיה בלילה. את חיבתו לחברת אפל קשה לתמצת בכמה מילים, עם זאת, אם נגיד שהוא מחזיק בביתו 'אפל סטור' מקומי - לא נשקר.