מוטורולה חשפה ב-IFA 2014 את מה שנראה כעתיד של השליטה בסלולרי באמצעות פקודות קוליות – הכירו את ה-Moto Hint.

ה-Moto Hint הוא למעשה אוזנייה קטנה הנכנסת לאוזן ואינה בעלת מקשים כלל וכלל. האוזנייה פועלת כל הזמן במצב האזנה וממתינה לשמוע את הפקודה שתפעיל אותה: "OK Google". אין צורך ללחוץ על שום מקש כדי להפעיל את האוזנייה והיא נמצאת כל הזמן בקשב לבקשותינו. היא תדלק אוטומטית כשנכניס אותה לאוזן ותכבה כשנוציא אותה משם. ה-Moto Hint, אם רק תגידו לו, יבצע שיחות, ישלח הודעות או יקריא הודעות שהתקבלו, יעדכן סטטוס בפייסבוק ויבדוק את מזג האוויר בשבילכם. במקרה של התראה נכנסת, כגון מייל, הודעה או שיחה, ה-Moto Hint ידאג לעדכן אתכם.

http://www.youtube.com/watch?v=CLEF-Rq39D4

לדברי מוטורולה, ל-Moto Hint זמן סוללה של 3 שעות והוא מגיע עם מעמד מיוחד שגם משמש כמטען נייד המטעין את האוזנייה ברגע שהיא יושבת במקומה עד פעמיים נוספות ללא חיבור המטען לחשמל. מחיר האוזנייה יעמוד על 149.99 דולרים והיא צפוייה להתחיל להימכר בקרוב.

צילום: droid-life

שתף:
-פרסומת-
חובב טכנולוגיה וגיימינג מגיל קטן, כבר שנים מזגזג בין iOS ל-Android. מחכה שתאתגרו אותו ב-Call of Duty ואף פעם לא מפספס את ההזדמנות למירוץ ב-Forza.
 • עידן

  מגניב אבל חבל שכולכך יקר !

 • Nachum37

  מטופש.
  אנשים לא רוצים לדבר אל הטלפונים שלהם.
  אנשים לא רוצים לחבוש את הטלפונים שלהם.
  אנשים לא רוצים לראות דרך הטלפונים שלהם.

  כמה כסף יצטרכו להפסיד בשביל להבין את זה?
  מוצר כזה צריך להיות מלוטש מאוד בשביל שאדם ירצה להשתמש בו לאורך זמן.

 • srulik

  בא לי להקיא מקווה שזה לא יהיה העתיד, כזה חולני.

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  נו, שוין, דיבורית בלוטוט ואפליקציה שליטה קולית, וכל זה ב- 150$.
  אני קונה אוזניית בלוטוט עם אותם יכולות ב- 150ש"ח

 • iron man

  לגמרי מזכיר לי את איירון מן! חבל שהמחיר כה יקר…

 • nir

  כדאי לדייק במיוחד שאפילו באתר המקור שממנו לקחתם את הידיעה רשום שהבטרייה של האוזנייה עצמה מסוגלת לספק רק 3 שעות, אבל באמצעות הכיסוי/נרתיק/קופסא אפשר להטעין את האוזנייה פעמיים מה שייתן בסה״כ כמעט 10 שעות שימוש.

  The Hint can last for around three hours on a single charge, but with the carrying cases additional two charges, you could wear the Hint throughout a day.