השמועות אודות ה-Moto X כבר לא צריכות עוד הרבה הוכחות, והנה אנחנו עדים לתמונה נוספת של המכשיר שבו אוחז לא אחר מיו”ר גוגל, אריק שמידט. במהלך אירוע של החברה שנערך בסאן וואלי שבארה”ב, נצפה שמידט אוחז במכשיר לא מוכר, או לא כזה שהוכרז עדיין.

התמונות שבהם נראה שמידט עם המכשיר ברורת למדי, וניצן לראות את המבנה של המכשיר השמועתי באופן ברור אשר זהה לאותם תמונות שכבר דלפו בעבר. ניתן לראות את המצלמה בגב המכשיר, הפלאש LED והלוגו הישן של חברת מוטורולה. עוד רואים את יציאת האוזניות במרכז החלק העליון והרמקול בצמוד לעדשת המצלמה. בקדמת המכשיר קשה להבחין בפרטים יותר מידי שכן שמידט מסתיר את רובו. העיצוב עגלגל במעט וגבו קמור המזכיר את העיצוב של ה-HTC One ונראה כמכשיר דקיק יחסית.

לצד זאת, נצפה מכשיר נוסף באותו אירוע כשבכיר אחר משתמש במכשיר, הפעם בצבע שחור. הוידאו שצילם הבלוגר רוברט סקובל דרך משקפי גוגל לא מצליח להציג יותר מידי פרטים חדשים מעבר למעבר מהיר של המכשיר בסרטון.

צילומים: רויטרס ו-garyhe בטוויטר

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • רוני

  כמה שאני מחכה לטלפון הזה :O גם אני הייתי אחד שאומר "מי שמקבל יותר בבנ'מארק יותר טוב!" אבל צריך לפתוח את העיניים….יש לנו פלאפונים חכמים כלכך שהם פשוט לא חכמים..הם לא עושים כלום לבד ולא מסייעים או מתפעלים את עצמם לבד (בצורה שנראת לעין לפחות) אני צופה שעם יציאת הX יתעצם מרוץ חדש במובייל..חוץ מהמרוץ לכוח עיבוד ועוצמתיות….המרוץ לחכמה אמיתית

 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  סוף סוף הוא החליף את הבלאקברי שלו.

 • lol

  חח בטעות? כן בטוח.
  טריק שיווקי פשוט למדי