נראה כי כל יום עולה לרשת מידע נוסף אודות ה'מוטו איקס' (Moto X), מכשיר הדגל המסקרן של גוגל ומוטורולה  אשר לפי הדיווחים יציע פאנלים מתחלפים במגוון צבעים, יאפשר להתאים את עצמו למשתמש וגוגל מוכנה לשפוך עליו כחצי מליארד דולר על פרסום. למרות שנראה שהכל אודותיו כבר ידוע מצליחים להגיע לרשת פרטים נוספים והפעם ממשק ההפעלה הקולית.

נראה שמכשיר ה'מוטו איקס' יכלול יכולות הפעלה קוליות ללא ידיים, מה שמוטורולה מכנה 'מיקרופון פתוח' וגם כאשר המכשיר נעול הוא מאזין וממתין למשפט ההפעלה "אוקיי מוטו מג'יק" (שלדעתנו הוא מעט מסורבל), אשר יפעיל את יישום ההפעלה הקולית.

על-פי הסרטון שהוצג נראה שהפקודות הקוליות עושות שימוש ביישום ה'גוגל נאו' לביצוע הפעולות הקוליות, אך לא ברור אם זה מכיוון שהמשתמש הפעיל את פונקציית החיפוש או שכל הפעולות יבוצעו דרך יישום ההפעלה הקולית של גוגל. על-פי השמועות, ההשקה של המכשיר קרובה צפוייה להתרחש באוגוסט, כאשר הוא יושק נוכל גם אנחנו לרכוש את אותו מכשיר שאריק שמידט נמצא עושה בו שימוש.

http://www.youtube.com/watch?v=bUmuIEp6dvs

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • dodge

  נראה לי שלא. זהו מכשיר הדגל של מוטורולה, והנקסוס הבא יהיה של חברת LG גם כן.

 • piki

  המכשיר הזה אמור להמשיך את סדרת הגוגל נקסוס?

 • יוסי כהן

  במה זה שונה מהפעלת הלחיצה הארוכה שיש כיום באייפונים ובסמארטפוניי האנדרואיד כיום?
  אפשר פשוט להשאיר את NOW דולק ולהגיד גוגל…
  אז לא צריך לגעת בכלל… זה לא טיפה בעייתי לסוללה? שגם ככה אנדרואיד טוחן?
  הם צריכים להוסיף משהו כמו GREENIFY מובנה.

  • רומי

   זהו שבניגוד לטלפון רגיל המעבד והמיקרופון בפטלפון הזה בנויים לפעולה גם כשהטלפון יושן…זה אומר שהוא יפעל באותה צורה רק עם קמיקרופון דלוק…לא יפגע בבטריה

 • Mr google

  ההפעלה הקולית שיש במכשיר תגרום למיליוני אנשים לקנות אותו ,
  אולי מוטרולה וגוגל יכניסו לו עוד פיצ'רים כאלו .