לכבוד השנה האזרחית החדשה, מוטורולה מורידה את מחיר ה-Moto X בארה”ב. החל מהיום, ניתן לרכוש את המכשיר דרך כל המפעילות הגדולות במחיר של $399 למכשיר לא נעול (סים פרי) לגרסת ה-16GB, ו-$449 לגרסת 32GB. מחיר הזול ב-$100 מאשר מחירו הקודם.

המחיר כולל אגב, כל שינוי שהרוכש ירצה לעשות, כולל צבעים ועיצובים שונים דרך ה-Moto Maker, האתר להתאמה אישית של המכשיר פרט לגרסת הבמבוק שעלותה $100.

כזכור, ה-Moto X מציג מפרט הכולל מסך בגודל 4.7 אינץ' AMOLED ברזולוציית 720p עם מעבד כפול ליבה במהירות 1.7GHz ושני שבבים ייעודיים לפקודות קוליות ומחוות ידיים. המכשיר מצויד בזיכרון RAM בנפח 2GB והמאיץ הגרפי Adreno 320, מצלמה ברזולוציית 10 מגה-פיקסל בגבו ומערכת האנדרואיד 4.3 עם התאמות בסיסיות של מוטורולה.

גוגל משתלטת על השוק
אט אט, גוגל עושה שינוי מהותי בשוק הסלולר האמריקאי. מכירות סדרת הנקסוס במחיר מסובסד כמו ה-Nexus 5 ב-$349 וה-Nexus 7 ב-$229 גורמות לירידת מחיר משמעותית ולתחרות מוגברת מצד היצרניות השונות וגם כאלטרנטיבה זולה לאפל. מגמת המחירים של גוגל לא מסתיימת רק במכשירי הנקסוס, וגם ה-Moto G שהוכרז לאחרונה מתומחר במחיר נמוך מאוד של $179 בלבד. זו כך נראה, רק ההתחלה.

צילום: BGR

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.