רק יומיים חלפו מאז הכריזה מוטורולה (Motorola) על Droid Turbo 2 ו-MAXX 2 וכעת היא מציגה דגם נוסף, אבל הפעם מיועד לשוק האירופאי: זהו ה-Moto X Force.

למעשה מדובר בכמעט אותו מכשיר שהוצג השבוע, Turbo 2, רק לשאר הלקוחות שלא מנויים ברשת Verizon האמריקאית. כך מלבד שינוי שמו, הוא זהה במפרט וזה אומר כי הוא יכלול את אותו מסך עם זכוכית מחוסמת הראשונה בעולם במכשרים ניידם כך כי גם אם תפילו אותו מגובה רב על אספלט הוא לא ייסדק ומוטורולה אף הגדילה להדגים זאת.

ניתן להתרשם מהוידאו כי לא מדובר במכשיר קטן שכן הוא מצויד במסך 5.4 אינץ’ ברזולוציית Quad HD, או 1440 על 2560 פיקסלים, זאת לצד שבב מתומן הליבות Snapdragon 810 וזיכרון עבודה של 3 ג’יגה-בייט RAM.

יש לו גם סוללה בעלת נפח גדול למדי, 3,760 מיליאמפר/שעה שתספק עד 48 שעות שימוש והמכשיר גם מוסיף תמיכה  בהטענה אלחוטית והטענה מהירה Quick Charge 2. יש לו גם מצלמה 21 מגה פיקסל, אחסון 32 או 64 גי’גה-בייט לבחירה וחריץ הרחבה microSD עד 2 טרה-בייט.

במוטורולה אומרים כי Moto X Force יגיע לשווקים בנובמבר, וזה כולל את אמריקה הלטינית, אירופה והמזרח התיכון, מה שאומר כי לאחר הנציגות החדשה בשוק הישראלי, יש סיכוי כי הוא יופיע גם אצלנו.

 

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.