פרטים אודות ה'מוטו איקס' (Moto X) דולפים כמו מים מתוך מסננת ובעוד זו לא הפעם הראשונה בה מגיעים פרטים אודות יישום המצלמה הפעם עלה לרשת היישום עצמו והפך זמין להורדה עבור מכשירי אנדרואיד מסויימים, מספר ימים טרם השקת המכשיר המצופה של גוגל ומוטורלה.

יישום המצלמה המבוסס מחוות עלה והוסר מאתר Android Police, אם כי גולשים אשר הצליחו להוריד אותו העלו אותו שוב והוא עדיין זמין להורדה. גולת הכותרת של היישום, פתיחה אוטומטית בעת הטיה כפולה של הטלפון, אם כי היא אינה עובדת זאת בנוסף לאפשרות ללכידת תמונה פנורמית, מצב צילום ב-HDR וצילום בהילוך איטי. מעבר לכך, שאר האפשרויות כן עובדות: מחוות הניווט – החלקה לימין על מנת לפתוח את גלגל ההגדרות, החלקה לשמאל על-מנת להגיע אל הגלריה והחלקה מעלה ומטה על-מנת להתקרב ולהתרחק, לחיצה ארוכה ללכידת למצב צילום מתפרץ (Burst Shot), תיוג גאוגרפי, לחיצה על-מנת להתמקד ועוד. כפי שניתן לראות רוב האפשרויות עובדות, אם כי לא המעניינות שבהם, מעניין אם כאשר יושק הטלפון יצליחו מפתחים עצמאיים לחלץ את יישום הצילום בשלמותו.

יש לציין כי כרגע לא מתאפשר להתקין את היישום על מכשירים מסויימים תוצרת מוטורולה, שכן הישום נקרא כמו יישום המצלמה המובנה.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.