גוגל הוסיפה מכשיר נוסף לסדרת מכשירי האנדרואיד “הנקיים” בממשק המקורי (Vanilla) – ה-Motorola Moto G שהושק רק לאחרונה, מגיע כעת לחנות ה-Google Play במחיר נמוך של $179 לגרסת ה-8GB ו-$199 לגרסת ה-16GB.

המכשיר מגיע עם גרסת האנדרואיד האחרונה, ה-Android 4.4 KitKat יחד עם מפרט אמצע פלוס. ה-Moto G מציג מסך בגודל של 4.5 אינץ’ 1280×720 עם זכוכית Gorilla Glass 3 וצפיפות פיקסלים של 329ppi. הוא רץ על מעבד מרובע ליבה 1.2GHz מדגם Snapdragon 400, לצידו רץ השבב הגראפי Adreno 305 יחד עם זיכרון 1 ג’יגה בייט RAM ובגבו מצלמה 5 מגה פיקסל עם צילום וידאו ב-720p. מתחת למכסה שוכנת סוללה בהספק 2,070mAh המספקת לדברי מוטורולה יום שלם של עבודה.

הוא נמכר כבר עכשיו בחנות ה-Google Play (או דרך פרוקסי).

מרחיבה את הסדרה
גוגל אט אט מוסיפה עוד מכשירים תחת מטריית העדכונים הרחבה, ונראה כי זו הדרך שלה להבטיח כי מכשירים שונים יקבלו את עדכוני האנדרואיד בזריזות. לאחרונה נוספו מכשיר ה-Xperia Z Ultra הענק של סוני והטאבלט LG G Pad 8.3, זאת נוסף ל-Galaxy S4 ו-HTC One, כולם בגרסת Google Play Edition עם ממשק האנדרואיד המקורי. כך מכשירים אלו משלבים את שני העולמות – גם מכשיר מיצרנית שונה וגם קבלת עדכונים ללא דיחוי. גוגל מסייעת ליצרניות להוציא עדכון במהירות, והם מצידם מביאים מכשיר לשוק עם ממשק הגוגל הנקי, שהולך ותופס יותר ויותר תאוצה בקרב המשתמשים.