למרות שכב הוכרז, ה-Moto 360, השעון החכם של מוטורולה מבוסס Android Wear לא נחשף במלואו והפרטים הטכניים נשארו חסויים.

מסך OLED עגול
מלבד העובדה כי מסך השעון עגול במקום מרובע, דיווחים ראשונים ברשת טוענים כי הוא יהיה המסך העגול הראשון עם תצוגת OLED החדשנית הנחשב לחסכונית במיוחד בהשוואה למסכי LCD או AMOLED כפי שסמסונג משתמשת בשעוני ה-Gear. את ההגנה כנגד שריטות הוא יקבל בזכות זכוכית מאבן ספיר (Sappire Glass).

החברה אמרה בעת ההכרזה כי היא למדה דבר או שניים משעון הספורט ה-Moto ACTV, שחלקם הגיעו ל-Moto X וכן גם ל-Moto 360. היא מתכוונת בעיקר לאופן ההצגה של הנתונים והממשק והשימוש בפקודות קוליות. בזכות המסך, מוטורולה לדוגמה יכולה להדליק רק חלק אחד של התצוגה כדי להציג נתון מסוים בעוד שאר הפיקסלים במסך ה-OLED נשארים כבויים וכך לחסוך בחיי הסוללה.

דיווח באתר GforGames מוסיף גם כי אין לשעון כל כניסה או חיבור להטענה והסיבה לכך כי הוא יתמוך בהטענה אלחוטית. לדברי המקור השעון יגיע עם מעמד ייעודי שאליו הוא יחובר ויטעין כאשר הוא לא בשימוש.

לבסוף גם ישנם דיווחים כי את המעבד תספק למוטורולה חברת Qualcomm ולא רק: גם LG ואחרות צפויות לרוץ על אותו השבב בדיוק שפרטים עליו עדיין אינם ידועים, אולם החברה אישרה כי היא אכן מספקת שבבים ליצרניות.

נכון להיום רק מוטורולה ו-LG הציגו או יותר נכון חשפו פרטים דלים על השעונים החכמים שלהם ובהמשך צפויות יצרניות נוספות להצטרף גם כן למשחק.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.