השעון החכם מעורר הציפיות של מוטורולה (Motorola), ה-Moto 360, עדיין לא הושק באופן רשמי, כך שבינתיים השעונים המתחרים של LG וסמסונג (Samsung) מרכזים את מרב תשומת הלב כי הם זמינים לרכישה. כל זה עומד להשתנות כאשר מוטורולה צפויה להכריז על תחילת מכירות יחד עם מכשירים נוספים באירוע שתערוך ב-4 לספטמבר, אז תחשוף את מחירו הסופי ותאריך הגעתו לחנויות.

אך ברשת BestBuy האמריקאית החליטו שלא לחכות להכרזה הרשמית של מוטורולה: היא העלתה עמוד מכירה מוקדמת עם מידע מלא. לפי החנות, השעון יכלול צג עגול בגודל 1.5 אינץ’ ברזולוציה של 320×290 פיקסלים עם זכוכית גורילה (Corning Gorilla Glass) עם חסינות למים עד לעומק של 1 מטר, קישוריות Bluetooth 4.0, מד צעדים ומד דופק. הוא יפעל על שבב של Texas Instruments לצד זיכרון עבודה של 512 מגה-בייט. באופן מפתיע, אין אזכור ליכולת הטענה האלחוטית, כפי שכבר דווח בעבר בהזדמנויות שונות.

מחירו של השעון יעמוד על 249.99 דולרים (875 שקלים לפני מיסים), כך שהוא יקר בכ-20 דולרים מהמתחרים. בינתיים עמוד המכירה הוסר מהרשת (כאן יש עותק שמור) והצפי שהוא יחל להימכר מיד עם הכרזתו.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.