ה-Moto 360 הוא אולי השעון החכם המדובר ביותר מכל השעונים החכמים שהוצגו לאחרונה, ועם חרושת שמועות שלמה שנבנתה סביבו בחודשים האחרונים. ובכן, אין צורך בשמועות יותר מכיוון שמוטורולה חשפה באופן רשמי את השעון החכם שלה.

כידוע, השעון בשונה משאר השעונים החכמים, הוא עגול ולא מלבני ונראה במבט ראשון כשעון מחוגים יוקרתי אך בסיסי. מסך השעון בגודל 1.56 אינץ' ורזולוצית המסך היא 320×290. המסך מכוסה בזכוכית גורילה גלאס ויחד עם תקן ה-IP67 הוא גם עמיד במים. לשעון זיכרון עבודה של 512 מגה-בייט ונפח אחסון של 4 ג'יגה בייט, הוא רץ על שבב TI OMAP 3 ומצויד במד דופק, המסוגל להציג למשתמש את קצב דפיקות הלב בכל רגע נתון, סיכום של היום ואף סיכום שבועי על טבלה בעלת 5 ימים (גם לשעון מגיע לנוח, לא?). הסוללה בהספק של 320mAh ונטען בצורה אלחוטית דרך עמדת טעינה.

השעון מוצע בצבע שחור עם רצועות עור שחורות ובגרסא מוגבלת עם רצועות אפורות ומהודרות. את השעון ניתן לרכוש ישירות מאתר מוטורולה, Google Play וחנויות בארה"ב במחיר של 249.99 דולרים. בשלב מאחור יותר השעון יהיה זמין גם בשתי גרסאות עם רצועות מתכת במחיר של 299.99 דולרים. ניתן גם לקנות את הרצועות בנפרד ולהחליף באופן עצמאי, כאשר רצועת עור תעלה 29.99 דולרים ורצועת מתכת תעלה 79.99 דולרים.