ביקורות ראשונות של אתרי הטכנולוגיה השונים ומאמצים מוקדים של ה-Moto 360, השעון החכם של מוטורולה (Motorola), מדווחות על חיי סוללה מאכזבים, אך נראה כי עדכון הקשוחה האחרון פותר את הסוגיה ומאריך באופן משמעותי את חיי הסוללה.

לאחר ההשקה, סבל ה-Moto 360, השעון החכם של מוטורולה מחיי סוללה קצרים, במיוחד בהשוואה לשעוני Android Wear של יצרניות אחרות כמו LG וסמסונג (Samsung). החברה שיחררה השבוע עדכון קשוחה KGW42R, שעל-פי דו״ח השינויים, העדכון כולל פתרון לסוגיית קישוריות הבלוטות׳, חיווי בעת טעינה גם כאשר הסוללה התרוקנה לגמרי, תיקון באגים וייעול של מערכת ההפעלה. אך משתמשים ב-Reddit מדווחים כי העדכון מביא עימו שיפור נוסף ומבורך במיוחד – שיפור משמעותי ומורגש באורך חיי הסוללה של השעון החכם: ״מאז העדכון השעון שלי היה ללא טעינה כ-30 שעות ועדיין נשארו לי 53% [של סוללה טעונה]״.

למרות שאין אישור רשמי ממוטורולה נראה כי באג בקישוריות הבלוטות׳ הוא זה שהוביל לזלילה של סוללת השעון ואיטיות במערכת ההפעלה, אם כי על-פי חלק מהמשתמשים באותו שירשור זו האחרונה לא טופלה במלואה ומשתמשים מסויימים עדיין חווים איטיות בחלקים מסויימים של הממשק, נקווה שמוטורולה תצליח לפתור את הסוגיה הזו עם העדכון הבא.