ביקורות ראשונות של אתרי הטכנולוגיה השונים ומאמצים מוקדים של ה-Moto 360, השעון החכם של מוטורולה (Motorola), מדווחות על חיי סוללה מאכזבים, אך נראה כי עדכון הקשוחה האחרון פותר את הסוגיה ומאריך באופן משמעותי את חיי הסוללה.

לאחר ההשקה, סבל ה-Moto 360, השעון החכם של מוטורולה מחיי סוללה קצרים, במיוחד בהשוואה לשעוני Android Wear של יצרניות אחרות כמו LG וסמסונג (Samsung). החברה שיחררה השבוע עדכון קשוחה KGW42R, שעל-פי דו״ח השינויים, העדכון כולל פתרון לסוגיית קישוריות הבלוטות׳, חיווי בעת טעינה גם כאשר הסוללה התרוקנה לגמרי, תיקון באגים וייעול של מערכת ההפעלה. אך משתמשים ב-Reddit מדווחים כי העדכון מביא עימו שיפור נוסף ומבורך במיוחד – שיפור משמעותי ומורגש באורך חיי הסוללה של השעון החכם: ״מאז העדכון השעון שלי היה ללא טעינה כ-30 שעות ועדיין נשארו לי 53% [של סוללה טעונה]״.

למרות שאין אישור רשמי ממוטורולה נראה כי באג בקישוריות הבלוטות׳ הוא זה שהוביל לזלילה של סוללת השעון ואיטיות במערכת ההפעלה, אם כי על-פי חלק מהמשתמשים באותו שירשור זו האחרונה לא טופלה במלואה ומשתמשים מסויימים עדיין חווים איטיות בחלקים מסויימים של הממשק, נקווה שמוטורולה תצליח לפתור את הסוגיה הזו עם העדכון הבא.

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.