ה'מוטו 360', השעון החכם של מוטורולה, נראה כמו פיסת טכנולוגיה מרשימה, אך ייתכן כי להיות בעליו של שעון חכם לא חייבים "לקרוע את הכיס" משום שמסמך חדש חושף כי המחיר הקמעוני של המכשיר עשוי להיות $250 בלבד.

מוטורולה החלה בתחרות Watch-face design בה גולשים מוזמנים לעצב 'פאנל' וירטואלי לשעון החכם של החברה. הגולש חד העין מארקס בראונלי (Marques Brownlee) מאתר MKBHD הבחין כי במסמך המפרט את תנאי התחרות נכתב כי הפרס הראשון, שעון מוטו 360 (Moto 360) הוא בשווי משוער של $249 שהם פחות מ-900 שקלים.

לפי הפרטים שכבר נחשפו, הוא יהיה המסך העגול הראשון עם תצוגת OLED החדשנית הנחשב לחסכונית במיוחד בהשוואה למסכי LCD או AMOLED כפי שסמסונג משתמשת בשעוני ה-Gear. הוא יתמוך בהטענה אלחוטית וירוץ על שבב של Qualcomm.

כמובן שאין זה מבטיח שזה יהיה המחיר הקמעוני הסופי, אם כי ניתן לראות בכך מחיר מטרה, נראה שמוטורולה מתכננת למכור במחיר נמוך יותר מהשעונים החכמים המתחרים כמו ה'גלקסי גיר 2' (Galaxy Gear 2) של סמסונג שמוצע למכירה באמזון ב-$300.

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.