מלינגו משיקה גרסה חדשה של אפליקציית "מורפיקס" החינמית, אפליקציית התרגום המובילה בישראל. האפליקציה החדשה מציעה לראשונה, לצד המילון העברי-אנגלי/אנגלי-עברי, כלים ללימוד ותרגול השפה האנגלית בחינם. הלמידה באפליקציה נעשית באמצעות משחקי מילים, רשימות מילים בנושאים שונים וכן למידה באמצעות כרטיסיות (Flashcards), שהוכחה כשיטה הטובה ביותר ללימודי אנגלית. האפליקציה אף מאפשרת תרגול למבחני האנגלית השונים הנערכים בישראל, בהם מבחן הפסיכומטרי, מבחן ה-GMAT המיועד למעוניינים ללמוד תואר שני במנהל עסקים, ומבחני ה-SAT וה-TOFEL המיועדים לישראלים המעוניינים ללמוד לימודים אקדמאיים בארצות הברית.

לצד יכולות לימוד השפה האנגלית, מציעה אפליקציית מורפיקס את המילון המקיף ביותר לתרגום מילים ביטויים ומשפטים בעברית ובאנגלית, בתוספת אפשרות להשמעה קולית, וכן מאות אלפי דוגמאות שימוש עדכניות. יכולות לימוד השפה האנגלית כוללות משחקים ותרגולי מילים המחולקים לפי נושאים, רמות ומטרות, כגון: מילים בנושאים הקשורים בנסיעות ובעבודה בחו"ל, רשימות סלנג, רשימות מותאמות לילדים ועוד. כמו כן מאפשרת האפליקציה יצירת רשימת מילים אישית לצורך תרגול חוזר (הכוללות טעויות עבר, מילים מועדפות ומילים שתורגמו).

אמיר שלום סמנכ"ל הפיתוח העסקי של חברת מלינגו  אומר כי "האפליקציה החדשה הינה תוצר של עבודה משותפת של מלינגו עם חברתMerriam Webster , ארה"ב (חברה אחות של מלינגו, שבבעלותה המילון האמריקאי הנודע "Webster") במסגרתה שילבנו במורפיקס יכולות ללמידה ותרגול של השפה האנגלית עם מאפיינים חווייתיים ומהנים למשתמש. מורפיקס הוא המילון הנפוץ ביותר בישראל והמטרה שלנו בהשקת האפליקציה החדשה היא לספק למשתמשים  שלנו ערך מוסף שהינו שיפור השליטה שלהם בשפה האנגלית תוך כדי משחק באופן המדגיש את הכיף שבלמידה, בעזרת חידונים, משחקי מילים, כרטיסיות ועוד, הארוזים בממשק אינטואטיבי וקל לשימוש".

האפליקציה זמינה כעת להורדה חינם לאנדרואיד ובחודשים הקרובים תהיה זמינה גם למשתמשי iOS.

להורדה

*הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.