מיקרוסופט (Microsoft) ממשיכה בהוספת תכנים לקונסולת ה-Xbox One עם משחקים וותיקים ולמעלה ממאה משחקים שונים הגיעו מ-Xbox 360 לקונסולה החדשה יותר כמו Fallout 3, Gears of War 3, Just Cause 2, Assassin's Creed 2 ו-Dirt 3. אולם מתברר כי זה לא הסוף ומנהל חטיבת ה-Xbox במיקרוסופט, פיל ספנסר, רמז בטוויטר שיש גל נוסף של משחקים שכבר נמצא בשלב הגיבוש הסופי.

בשאלה שנשאל על ידי גולש בטוויטר לגבי מתי נשמע חדשות על משחקי התמיכה לאחור, אמר פיל כי "יש עוד כמה משחקים שעושים דרכם, רצינו לחכות עד שתהיה לנו את הרשימה הסופית, לא עוד הרבה זמן". התמיכה לאחור הושקה בחודש נובמבר האחרון כחלק מעדכון חוויית המשתמש החדשה ב-Xbox One, אז הוכרזו 104 משחקי Xbox 360 נתמכים, כאשר 16 כותרים נוספו בדצמבר.

נכון לרגע זה אי אפשר לנחש אלו משחקים ייכנסו לגל ההשקות הבא, אם כי Call of Duty: Black Ops 2 מוביל כבר זמן מה בבחירת הגולשים כמשחק ה-Xbox 360 שהכי היו רוצים לראות מקבל תמיכה ב-Xbox One. אחריו ניתן למצוא את The Elder Scrolls V: Skyrim, Red Dead Redemption, Call of Duty: Modern Warfare 2 ואת Call of Duty: Black Ops, כאשר האחרון כבר הוכרז כמשחק שייתמך בעתיד, אם כי לא ידוע אם זה יקרה בגל ההשקות הקרוב.