תמונות נוספות של מכשיר הנוקיה מבוסס האנדרואיד אשר ידוע בשם הקוד 'נורמנדי' (Nokia Normandy) עלו לרשת ומציגות לנו, אולי בפעם האחרונה, את מכשיר הנוקיה שהיה יכול להיות.

התמונות הגיעו מחשבון הטוויטר [email protected] אשר לו היסטוריה ארוכה של דיוק בהדלפת תמונות של מכשירים, הפעם אנו מקבלים תמונת יח"צ של המכשיר במגוון צבעים: טורקיז, לבן, צהוב כחול ושחור לצד המכשיר בצבע אדום שכבר נחשף בהדלפה הקודמת. נראה שעם התקדמות המגעים לרכישת חטיבת הניידים והשירותים של נוקיה, הסיכוי להשקה של מכשיר מבוסס אנדרואיד תוצרת החברה הפינית (שלא היה גבוהה מלכתחילה) הולך ומתרחק שכן על-פי דיווח של אתר הטכנולוגיה הסיני C-Tech הצוות שעבד תחת פיטר סקילמן (Peter Skillman) אשר היה אמון על מכשיר מבוסס אנדרואיד עוסק כעת במחשוב לביש ומשקפיים חכמים.

על-פי השמועות, מכשיר הנורמנדי היה אמור להיות מכשיר לשוק הנמוך, אשר מבוסס על מערכת ההפעלה של גוגל, אך בניגוד למכשירי HTC או סמסונג, מדובר בגרסה של אנדרואיד אשר עברה שינויים מהותיים ואינה כוללת את שירותי הליבה של גוגל – אלא את השירותים המקבילים של נוקיה, בדומה למה שאמזון עשתה עם מכשיר ה'קינדל פייר' (Kindle Fire).

-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.