תמונות נוספות של מכשיר הנוקיה מבוסס האנדרואיד אשר ידוע בשם הקוד 'נורמנדי' (Nokia Normandy) עלו לרשת ומציגות לנו, אולי בפעם האחרונה, את מכשיר הנוקיה שהיה יכול להיות.

התמונות הגיעו מחשבון הטוויטר evleaks@ אשר לו היסטוריה ארוכה של דיוק בהדלפת תמונות של מכשירים, הפעם אנו מקבלים תמונת יח"צ של המכשיר במגוון צבעים: טורקיז, לבן, צהוב כחול ושחור לצד המכשיר בצבע אדום שכבר נחשף בהדלפה הקודמת. נראה שעם התקדמות המגעים לרכישת חטיבת הניידים והשירותים של נוקיה, הסיכוי להשקה של מכשיר מבוסס אנדרואיד תוצרת החברה הפינית (שלא היה גבוהה מלכתחילה) הולך ומתרחק שכן על-פי דיווח של אתר הטכנולוגיה הסיני C-Tech הצוות שעבד תחת פיטר סקילמן (Peter Skillman) אשר היה אמון על מכשיר מבוסס אנדרואיד עוסק כעת במחשוב לביש ומשקפיים חכמים.

על-פי השמועות, מכשיר הנורמנדי היה אמור להיות מכשיר לשוק הנמוך, אשר מבוסס על מערכת ההפעלה של גוגל, אך בניגוד למכשירי HTC או סמסונג, מדובר בגרסה של אנדרואיד אשר עברה שינויים מהותיים ואינה כוללת את שירותי הליבה של גוגל – אלא את השירותים המקבילים של נוקיה, בדומה למה שאמזון עשתה עם מכשיר ה'קינדל פייר' (Kindle Fire).

שתף:
-פרסומת-
מנהל רשתות במקצועו והוא בעליו הגאים של ערוץ היו-טיוב The G3 Show. הוא גיימר, גיק וכל מה שבניהם. דעתן וחובב חפיצים מושבע. שי מחליף טלפונים כמו גרביים וכל כמה חודשים ניתן למצוא אצלו חפיץ חדש ביד. הדבר היחיד שהוא אוהב יותר מחפיצים הוא להשתמש במושגים עבריים (ידעתם שחפיצים הם גאדג'טים?). בזמנו החופשי המועט משמש שי כמקור מידע טכנולוגי ״של החבר׳ה״.
 • משתמש אנונימי (לא מזוהה)

  זה רק ניסיוני השילוב של נוקיה במערכת הפעלה של אנדרואיד אבל חברת נוקיה "חכמה" שלא שמעה לסמסונג היא היתה אמורה להיות באלפי שיאי מכירה כגון LG שכם לLG יש מערכת ההפעלה של אנדרואיד ותראו לאן חברת LG הגיעה מתי נוקיה תעשה את זה…………… אולי בהמשך………………..

 • א

  סתם תרגיל יחצני פשטני.

 • רוני

  אילו נוקיה היו הולכים על אנדרואיד ולא מתקעקשים על הסימביאן ונופלים בור הזה שנקרא מיקרוסופט, הם היו היום אחת מהחברות הכי מובילות בשוק – יותר מסמסונג וכל יצרן אחר.
  אבל… הם מפגרים ועלכך הם משלמים 🙂

  • הם לא מפגרים, ההצלחה עלתה להם לראש
   נוקיה חברה מעולה

   • א

    שום הצלחה לא עלתה לשום ראש.. היא פשוט נוהלה על ידי מנכ״ל מהגרועים שנראו בתעשייה.

    • עומר

     רק שתדעו, עשו סקר באילו מדינות נוקיה מובילה בשיווק – ומשהו כמו 20 מדינות אצלם נוקיה מובילה בשיווק. פשוט בארץ אין לאנשים כח ללמוד מחדש תוכנה חדשה. אני בתור מישהו בין הראשונים שניסה את המערכת – היא פנטסתית!!!

     • א.א.

      אשמח לקבל את הסקר הנ"ל. משהו מאוד לא הגיוני כי זה כלל לא נתמך בנתח שוק.
      אף אחד לא אמר שאין למע' פוטנציאל, אך עובדה היא שהיא לא מצליחה להמריא, אין לה שם טוב מבחינת עדכון מכשירים (ובניגוד לאנדרואיד, לא ניתן לעדכן עצמאית) ורק בעדכון האחרון היא יישרה קו עם מע' אחרות (מרכז התראות וכו'), כשהמחסור באפליקציות מורגש מאוד, כמו גם היעדר תחזוק הקיימות.
      כל אלו הם חבלי לידה של כל מע' הפעלה, אני לא רואה את הערך המוסף שהיא מעניקה על פני מתחרותיה כדי שאבחר בה ולא במתחרותיה הבשלות ורוב השוק כרגע חושב כך.

 • mr google

  אין סיכוי שהמכשיר הזה יוכרז –
  מיקרוסופט רכשו את נוקיה ואין סיכוי הם יתנו להם להכריז על מכשיר אנדרואיד
  כי אנדרואיד זה של החברה המתחרה (גוגל) .
  התמונות האלה כבר לא מעניינות -לדעתי יכלו כבר לפרסם הכל על המכשיר
  כי הוא לא יוכרז .אם באמת היו מכריזים על מכשיר כזה התמונות האלו היו שוות משהו .