לפני כשלושה חודשים דלפו לרשת תמונות על השעון החכם החדש של חברת HTC, אשר מהווה את כניסתה הרשמית לשוק המחשוב הלביש. מאז נרשם שקט תעשייתי בגזרת החברה הטאיוואנית, אולם תמונות נוספות מראות כי הפרויקט עדיין חי ובועט.

שלל תמונות חדשות של השעון פורסמו שוב באתר Weibo אשר חושפות את השעון, שזכה לשם הקוד Halfbeak, במלוא הדרו. התמונות שוב מראות כי השעון יהיה מעוגל, עם שני כפתורים לחיצים בצדו הימני, אשר מסומנים באמצעות שני חיצים במסגרת החיצונית. בצדו האחורי ניתן אף להבחין בחיישן דפיקות לב ובלוגו של חברת Under Armour, אשר איתה משתפת HTC פעולה מאז השנה שעברה במיזם UA Healthbox.

התצוגה היא ברזולוציה של 360×360, שהיא מעט גבוהה יותר מהרזולוציה של שעון ה-Moto 360 דור שני, אבל נמוכה יותר מזו של ה-Huawei Watch. בהתאם לשמועות, אכן נראה שהשעון מריץ את מערכת ההפעלה Android Wear, ספציפית את הגירסה הראשונה שלה, שזה מעט מפתיע לאור העובדה ש-Android Wear 2 צפויה לצאת בשבועות הקרובים.

טרם ידוע מתי תחשוף HTC את השעון באופון רשמי, או מה יהיה מחירו, אך רבים מעריכים כי החברה תנצל את כנס ה-Mobile World Congress שמתרחש בחודש הבא בברצלונה כדי לספק פרטים נוספים.

-פרסומת-
מאמין שכל מי שרוצה לדעת עליו משהו כבר גיגל אותו מזמן, זו בכל זאת המאה ה-21. הוא לא הרופא ולא קשור לשלמה.