כידוע, גוגל נוהגת להשתמש בשמות קוד עבור המכשירים שלה, וגם מערכות ההפעלה ועבור טאבלט הנקסוס הבא יש המעריכים כי מדובר בשם הקוד “Flounder”.

בבחינה מדוקדקת של הקוד של גרסת האנדרואיד 4.4.3 שיצאה לאחרונה, הצוות של XDA הצליח למצוא שורה קטנה מבין רשימת השינויים האומרת “project device/htc/flounder”. כך לא רק שם הקוד שציינו קודם לכן מופיע, אלא גם שמה של HTC ולמעשה הדברים הללו מאשרים לנו כי היצרנית הטיוואנית היא זו שתייצר את טאבלט הנקסוס הבא.

עדות זו מצטרפת למידע נוסף שהתקבל לאחרונה, בו נראה אותו שם הקוד תחת דיווחי באגים של דפדפן הכרום וכן לדיווח של DigiTimes שחשף כי גוגל תשחרר את מחשב הטאבלט הבא שלה ברבעון השלישי של השנה (יוני-אוגוסט).

בינתיים מפרט הטאבלט נותר באפלה. למרות הערכות כי שמו הוא Nexus 8 עם מסך 8 אינץ’, שמועות אחרות טוענות כי הוא יגיע עם מסך 9 אינץ’ או אף יישאר בגודלו הנוכחי. כולם כן מאוגדים בדעה כי הוא יגיע עם גרסת אנדרואיד חדשה, אולי 4.5 או 5.0.

עבור HTC תהיה זו הזדמנות פז לחזור בחזרה לשוק הטאבלטים שבו היא לא הראתה את יכולתה כבר למעלה משנתיים, ואנחנו בטוחים שהיא מסוגלת להביא דברים שעוד לא ראינו לפני כן גם לתחום הזה.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.