גוגל (Google) הוסיפה מספר משחקים חברתיים למזרים המדיה שלה, הכרומקאסט (Chromecast) המאפשר למשתמשיו לשחק דרכו במשחקים ב-iOS ואנדרואיד.  המשחק ירוץ על מכשיר הטלפון או הטאבלט ויוזרם לטלוויזיה באמצעות הכרומקאסט המחובר אליה מבעוד מועד.

נכון להיום, יש מספר כותרים מצומצם בלבד שצפוי לגדול בהמשך. בין המשחקים התואמים לשימוש עם כרומקאסט ניתן למצוא את הציפורים הכועסות (Angry Birds Friends), המירוץ Driver Speedboat Paradise של Ubisoft,  מונופול (Monopoly Here & Now) , המשחק SCRABBLE Blitz ומשחקי לוח נוספים.

הנחמד הוא כי במידה ומדובר במשחק מרובה משתתפים כמו  מונופול עם כרומקאסט, הקלפים או כלי המשחק חשופים למכשיר המשתמש בלבד ואילו על מסך הטלוויזיה מוצג הלוח השלם החשוף לשאר השחקנים: “זה פותח חווית שימוש מהנה מרובת משתמשים ואת היכולת להשתמש בטלפון או הטאבלט כמו בקר בעוד המשחק מתרחש בטלוויזיה.” נאמר בבלוג.

בגוגל אומרים כי בקרוב יגיעו משחקים נוספים.

-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.