אחרי המתנה ארוכה שוחררו בלילה אחד שני משחקים שרבים ציפו להם בקוצר רוח, שני משחקים שללא ספק יהיו מהגדולים של השנה, GTA Vice City ו-Modern Combat 4 שמפותחות על ידי ענקיות המשחקים Rockstar ו-Gameloft.

ה-Call of Duty של הסמארטפונים
מי ששחק במשחק Modern Combat הקודמים יידע מיד לזהות שמדובר בחיקוי טוב למדי של Call of Duty, עם משחקיות ממכרת שכוללת סצנות אקשן רבות, ועלילה מעניינת. יוצרי המשחק מבטיחים שזו המשחק היפה ביותר שנראה איי פעם על סמארטפון, עם גרפיקה ויכולות סאונד שלא מביישות את קונסולות הדור הנוכחי (המזדקנות). כמו כן, ישנו ריבוי משתתפים מושקע שנבנה מחדש לגמרי, עם המון נשקים, המון סוגי משחק ומערכת דירוג עולמית. המשחק נראה מבטיח וגורף ביקורות מעולות ברחבי העולם. אם אהבתם את המשחקים הקודמים בסדר – אין סיבה שתפספסו את זה.

Welcome back to Vice City
מי מאיתנו לא זוכר את GTA Vice City? חליפות, אפרו, מוזיקה של שנות השמונים – יש יותר טוב מזה? ברור שיש – כשכל זה על הסמארטפון שלנו. לרגל חגיגות העשור למשחק הפופולרי, החליטה רוקסטאר המפתחת לשחרר גרסה ניידת של המשחק למכשירי הסמארטפון השונים שכוללת שיפורים רבים. המפתחת מבטיחה גרפיקה משופרת, עיצוב דמויות טוב יותר ואפקטים טובים יותר כשזה מגיע לתאורה, וכמו כן תמיכה במסכי Retina. נוספה גם מערכת ירי חדשה, לצד השליטה באמצעות לחצני המגע שמוצגים על המסך וניתנים להזזה מלאה. המשחק גם תומך ניגון שירים מתוך ספריית ה-iTunes שבמכשירי iOS בצורה נוחה ופשוטה ושמירה ב-iCloud שכך שנוכל תמיד להתחיל על מכשיר אחד ולהמשיך באחר.

שני הכותרים זמינים כעת ב-AppStore במחיר של $4.99. שניהם תומכים ב-iPhone 4 ומעלה, שני דגמי ה-iPod Touch האחרונים (דור רביעי וחמישי) ובכל סוגי ה-iPad (מלבד ל-Modern Combat 4 שלא תומך ב-iPad הראשון). משתמשי האנדרואיד יאלצו שוב להמתין לשני המשחקים אשר ישוחררו לחנות הגוגל פליי בקרוב.

להורדת Grand Theft Auto: Vice City

להורדת Modern Combat 4: Zero Hour