מובווי (Mobvoi) הסינית קיבלה בדיוק לפני שנה כותרות כשהציגה פרויקט מימון המונים לשעון בשם TicWatch 2 והצליחה להשיג מימון רב תוך זמן קצר. כעת חוזרת החברה לכותרות עם פרויקט מימון חדש לממשיכי דרכו של השעון: Ticwatch S ו-Ticwatch E.

השינוי הגדול בשעונים נעוץ במערכת ההפעלה. מערכת ההפעלה של השעון שהושק בשנה שעברה הייתה באופן עקרוני Android Wear, אבל היא הותאמה ל-TicWatch ואף שולבה בה העוזרת הווירטואלית הקניינית של מובווי. כעת, טוענת החברה, בעקבות סקרים ושאלונים שעשתה בקרב לקוחותיה היא גילתה כי רובם מעדיפים את Android Watch 2.0 בגרסתה המלאה, ולכן שילבה אותה בשני השעונים החדשים. עם זאת, משתמשים שעדיין מעדיפים את גרסת האנדרואיד המותאמת של החברה, Mobvoi's Tic Fit, יוכלו להשתמש בחלקים ממנה, לדוגמה, בנגן המוזיקה.

השעונים עצמם מציעים מסך OLED בגודל 1.4 אינץ', קישוריות בלוטות' ו-WiFi, חיישן GPS וחיישני קצב לב, סוללת 300 מילי-אמפר/שעה ועמידות למים בתקן IP67. ההבדל היחיד בין גירסת ה-S וה-E של השעונים הוא מיקום אנטנת ה-GPS: בדגם ה-S (ספורט) האנטנה משולבת ברצועה, ואילו בדגם ה-E (אקספרס) היא משולבת בשעון עצמו, כך שניתן להחליף לו את הרצועות.

מבחינת מחיר שומרת מובווי על תמחורים נמוכים ביותר: גרסת האקספרס עולה כעת 99 דולר בלבד לתומכים המוקדמים, לאחר מכן תעלה ל-159 דולר. גרסת הספורט עולה כעת 119 דולר ובעתיד תמכר ב-199 דולר. גם השנה השיגה את החברה את סכום המימון הראשוני בלי בעיות, ומשלוחים ראשונים צפויים כבר בחודש אוקטובר הקרוב.