לאחרונה כולם מדברים על מותו של הפי סי (המחשב האישי), אך האם אנו לא ממהרים להספיד? חברת סטארט אפ ישראלית משיקה את מיזו, אפליקציה חדשה המנסה להוכיח שהפיסי כאן בכדי להישאר.

חדירת הטלפונים החכמים והטאבלטים הביאה עמה מהפכה של ממש בדרך בה אנשים צורכים טכנולוגיה. נוחות השימוש בטלפון החכם והנגישות של אינספור אפליקציות פשוטות להפעלה הפכו את המחשב האישי, שעמד עד אז בחזית המהפכה הטכנולוגית, למוצר נחות שיותר ויותר אנשים נרתעים מהשימוש בו. בהתאם לכיוון בו נושב הבאזז, מרבית תשומות הפיתוח הופנו לטלפונים החכמים והטאבלטים בעוד שהמחשב האישי נותר מאחור עם דימוי הולם של כלי קשה ומסורבל שאינו קוסם למשתמש הפשוט.

חברת הסטארט אפ הראשלצ"ית מיזו טכנולוגיות הוקמה לפני שלוש שנים במטרה להביא את מהפכת המובייל למחשב האישי ולשנות את הדרך בה אנשים משתמשים במחשב. בימים אלו אנו משיקים את אפליקציית מיזו החינמית. מיזו מתרגמת את הידע הקיים באינטרנט למאגר הולך וגדל של כלים פשוטים להפעלה. עם מיזו משתמשים יכולים כבר היום ליהנות מכלים פשוטים לשימוש כמו שירות ענן של 15 גיגה, הקטנת תמונות, צריבה, היפוך תצוגה של סרטון ווידאו, המרת פורמטים (ווידאו ותמונה), הגנה על קבצים עם סיסמא ועוד כלים רבים במספר הקלקות עכבר בודדות. מאגר הכלים מאפשר למיזו להעצים את משתמש המחשב כך שגם המשתמשים הרגילים ביותר יוכלו ליהנות מהמחשב בדיוק כמו המומחים.

Files and Folders Dock

נועם סומך, ממייסדי החברה מספר " ללא כל תלות או מימון של גורם חיצוני במשך שלוש שנים החזון היה הגורם המניע שדחף אותנו לפיתוח של מיזו באופן עצמאי . מגוון הכלים שמיזו מציעה מתעדכן כל הזמן, עם כל כלי שמתווסף למיזו, מקרב אותנו צעד נוסף להגשמת החזון 'לאפשר לכל אדם לעשות כמעט כל דבר עם המחשב' ".

מידע נוסף:

רישיון: תוכנה חינמית (Freeware)

תמיכה במערכות הפעלה: חלונות 8, 7, Vista, XP

תמיכה בשפות: עברית, אנגלית, רוסית, ספרדית, גרמנית והולנדית

אתר אינטרנט: www.mizo-wiz.com

הודעה לעיתונות

-פרסומת-
מדור ההודעות לעיתונות של האתר נותן במה לחדשות ולהכרזות המתרחשות בשוק הישראלי. זהו שירות לציבור קוראי האתר והכתבות פורסמו כלשונן וככתבן. אין האתר אחראי על תוכן הכתבה והוא אינו קשור או מושפע מכך.