חברת MINIX הסינית המוכרת בעיקר בתחום מזרימי מדיה (סטרימר) מבוססי האנדרואיד הציגה בחודש ספטמבר האחרון את ה-Z64, אשר בשונה מהדגמים הקודמים הוא מבוסס לראשונה על מעבד של אינטל (Intel).

ה-MINIX NEP Z64 ממשיך את דרכו של ה-NEO X8 הפופולרי, המצויד בחומרה חזקה יותר המספקת יכולות של מיני מחשב ומסוגל למעשה להריץ את מערכת ה-Windows 8.1 במלואה. במקור, מגיע ה-Z64 עם מערכת האנדרואיד בגרסה 4.4 על גבי שבב ה-Bay Trail החדש Z3735F מרובע הליבות בתדר של 1.83 גי’גה-הרץ לכל ליבה ו-2 ג’יגה-בייט RAM.

המזרים של MINIX מסוגל לנגן וידאו ב-Full HD באמצעוצת יציאת HDMI 1.4, להזרים את הוידאו דרך WiFi או חיבור רשת פנימי. יש לו קורא כרטיסי microSD, קישוריות Bluetooth 4.0, שתי כניסות USB וגם זיכרון פנימי 32 ג’יגה-בייט.

בעת הכרזתו מחירו היה נמוך יחסית ועמד על 129 דולרים, אך כעת הוא עלה ל-144 דולרים לגרסת האנדרואיד או 174 דולרים לגרסת ה-Windows 8.1.

 

שתף:
-פרסומת-
העורך הראשי ומנהל האתר. איש חומרה שנולד עם מברג ביד ומקום לכרטיס הרחבה. בעל תואר ראשון במדעי הטכנולוגיה ומעריץ מושבע של גאדג'טים מאז שהמציאו את המסך (גם לא מגע). מעביר את זמנו עם מוצר שזה עתה יצא לבין זה שייצא, חי את הרשת ואף פעם לא שוכח שטכנולוגיה טובה היא פרי מחשבתם של אנשים טובים.
 • mekler22

  יש לי את ה-X8-H והוא עדיף על הדגם הזה ולו בגלל שהוא יכול להריץ תכני 4K.

  • אנדרואיד בנשמה

   האם הוא יכול להריץ סרטים בHFR לדוגמה 48 כמו בסרטים ההוביט החדשים שפרצו דרך בנושא

   • Drops of wisdom

    לא חושב שיש מכשיר אנדרואיד בשוק שנותן את זה, אולי מכשירים עם מערכת ההפעלה אחרת. חוץ מזה הטכנולוגיה הזו שנויה במחלוקת בגלל שלא בטוח בכלל שהיא משפרת את חווית הצפייה